2733
2734

سلام دوستان امشب تولد خواهرم بود شوهرمم فوتبال بود خاله هامم مهمون بودن... تولد و که گرفتیم شوهرمم اومد خلاصه داشتیم کیک و قاچ میزدیم که شوهرممم یهو با عصبانیت چندبار با تندی گفت بریم و.... فردا هم عروسی داریم...قاطی کرد از در رفت بیرون تا رفتم پیشش با تندی اومد طرفمو گفت بابات چرا این حرکت و کرد.... تازه چیز خاصی نبود ...کلی آبروریزی شد شوهر خالم رفت دنبالش بابامم رفت خوابید کلا همه چی و بهم ریخت گفت پسرمو بر میدارم و میرم تو هم خونتون بمون همه چی تمومه کلی فحش داد البته کسی متوجه نمیشد همه اینا تو حیاط بود😢😢 وقتی هم اومدیم خونه کلی جنگ و دعوا کردیم...بچه ها خیلی داغونم بخدااا کار همیششع تا چشمش به چهار نفر میخوره یاغی میشه  احترام هم اصلا سرش نمیشه خیلی منو امشب اذیت کرد احساس میکنم دیگه همه چی باید تموم بشه ...پسرم چهار ماهشه  این دفعه چندم بود که این رفتارارو میکرد چندبار جنگ و دعوا کردیم حتی کار به جدایی کشید اما باز برگشتیم... 

پیج اینستام و ببینید😍😍‌پر از کارهای خوشگل برا هدیه،منزل ،سالگرد،تولدو....👈@gallery_modern0آخرش صفر هم داره 🤣اينجا بد نوشته ميشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بهش بگو یه بار دیگه توی جمع یا مهمونی اینجوری رفتار کنی و زهر کنی همه چیو برام ،من بچه امو برمی دارم میرم برای همیشه ،بزار متوجه بشه که تو بهت برمیخورد از این رفتارهای و توهین هایش.

فردا عروسی قوم شوهرته؟

بله

پیج اینستام و ببینید😍😍‌پر از کارهای خوشگل برا هدیه،منزل ،سالگرد،تولدو....👈@gallery_modern0آخرش صفر هم داره 🤣اينجا بد نوشته ميشه
اینکه نیکی توی جمع قاطی می‌کنه شاید احساس کمبود و خود کم بینی داره . شغلش خوبه ؟ درآمدش ؟ظاهرش؟

اره بابا همه چیخوبه یهو روانی میشه با کوچکترین حرف و حرکت ناراحت میشه و عکس العمل نشون میده همه چی و زهر میکنه

2706