2733
2739
عنوان

احساس میکنم زندگیم به نقطه ی پایان رسیده😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1545 بازدید | 61 پست
دقیقا اما وقتی جایگاهی دیگه تو زندگیش نداری نه احترامی نه ارزشی ...چه فایده ؟؟؟حداقل احترام منو میتو ...

حرفات قبول ولی هر کاری ک انجام بدیم دلیلی داره ادم وقتی متاهل میشه بازندگی مجردیش فرق میکنه نمیدونم تا حالا این حرفو شنیدی یه نفر میخاد به کسی بدی کنه ولی انجامش نمیده میگه من نون ونمک فلانی را خوردم نمک گیرشدم.قدیمیا خیلی حرفاگفتن که باید باطلا نوشتشون این نمک گیرشدن خیلی حرفا توشه سرسفره فلانی غذاخوردم و..ادم متاهل یعنی نون ونمک همدیگه را خوردن .احترام احترام میاره باارامش صحبت کردن یعنی شیرین شدن زندگی ایا دوسداری زندگیت پرازنشاط باشه همسرت اونی باشه که به نفع زندگیتونه ؟اول اینکه باعصبانیت صحبت نکن گذشت داشته باش هرچی اون بد میکنه تو خوب باشه اون لحظه میگذره به دوساعت بعدش فکر کن به روز بعدش فکر کن که شاد باشید و باروی خوش بیاد طرفت احترام تو رو نگه نداشته باشه تو جز زندگیشی درست مثل اینه که دستت ناخودگاه بزنه به بشقابی وبشقاب بشکنه و تو بیایی دستتو قطع کنی

ما خیلی ازکارهایی که انجام میدیم ب میل خودمون نیست یا ازدید مردم انجامش میدیم یا یه چیزایی دیدیم ونا ...

وقتی روت دست بلند میکنه بیخود و بی جهت چی؟؟؟

پیج اینستام و ببینید😍😍‌پر از کارهای خوشگل برا هدیه،منزل ،سالگرد،تولدو....👈@gallery_modern0آخرش صفر هم داره 🤣اينجا بد نوشته ميشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘