2752
2734
عنوان

اگه میخواین یه زندگی خوبو داشته باشین بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 388 بازدید | 40 پست
منم شوهرم اینجوری بود سرظهر میگف بریم خونه مادرم هرچی بهش میگفتم نه میگف از اونا خوشت نمیاد وفلان&nb ...

بخدا من کلی ب خودش و خانوادش احترام میکنم ولی شب دوست ندارم جایی بخوابم 

پریشب بهش گفتم بیا فردا شب رابطه داشته باشیم 

دیروز کلی ب خودم رسیدم آخرشم ب بهونه سر درد اومد سر ۵ دقیقه هم نشد جمش کرد گرفت خوابید ولا بجای اینکه او ن دنبال من باشه من دنبال اونم . یعنی ب خودم لعنت کردم ک دیگه ازش رابطه نخوام 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر من هرچی میخره برا خودمون تا نصفش و نده ب مادرشینا ب خونه خودمون نمیرسه انگار از گلوش پایین نمیر ...

صددرصد ادم بده میشی چون اون خانوادشو دوس داره 

و اینکه لحنتونو عوض کنین با این لحن نگین که هرچی میخری نبر خونه مادرت و فلان اون بدتر میکنه

بگو عزیزم از این به بعد باهم بریم خرید دوس دارم باهات بیام خرید چون ذوق میکنم وقتی باتو بیام خرید 

حس خوبیه اینکه با اقامون برم خرید کنم

و شماهم حتما برنامه ریزی کنین و هرچی احتیاج داشتین مثلا غڋای یه هفته رو بنویسن و موادشو هم هرچی ندارین یادداشت کنین هرجمعه یا هرپنج شنبه برین خرید

اینجوری از سرش میوفته 

یا اینکه بهش بگو عزیزم من خانوادتو دوس دارما فک نکنین دوسشون ندارم ولی من بفکر خودتم عزیزم 

چون میخوام پیشرفتتو ببینم نه اینکه بری هرچیزی زیاد بخری و یه ذرشو ببری اونجا 

بگو تازشم واسه خودمونم کم بخر تا باهم پیشرفت کنیم اینجوری که به چیزی نمیرسیم 

اگه گف اینا که چیزی نیس 

با ناز و عشوه بهش بگو عزیزم قطره قطره جمع گردد...

همین یه ذره یه ذره بردنا یهو زیاد میشن 

یاهم بهش بگو از ده تا خرید یبار از اون خریداشو یذره ببره 

و اینم فراموش نشه شماهم که میرین خرید باهم دیگه اگه گف واسه مامانمم برداریم دعوا راه نندازی بهش بگو عزیزم اگه دوس داری برداری بردار ولی این گرونه 

یچیز ارزونتر بگیر هم اینکه اون خوشحال میشه هم اینکه دعوایی نیس

اره دیگه،طفلی هر چی هم میگمش ناراحت نمیشه،شایدم میشه به روش نمیاره اره جدأ وقتایی که سیاست به خرج م ...

سعی کن جلو زبونتو بگیری و یا اینکه با متنای عاشقونه و عذر خواهی 

یا دعوت به یه شام رمانتیک و دونفره اونم تو خونه خودتون 

یا هرکاری که حداقل اگه با لحن تند باهاش حرف میزنی از اونور از دلش دربیاری ولی این لحن تندت باعث میشه مردت از زندگیش زده بشه حواستون بیشتر باشه جلو خودتو بگیر بیشتر

2731
ما طبقه بالای پدرشوهریم امشب ب خواست من رفتیم یسری بزنیم😞نشسته بودیم ک برادر شوهرم گفت ما از فردا ...

عزیزم حتما سیاست کم داری تو خونه باهاش 

عشوه و ناز بزار واسه شوهرت مثلا میاد خونه دم در رو یه کاغذ کوچولو بنویس پادشاهم به قصرت خوش اومدی یا اینکه خسته نباشی دلبرم

بیشتر سیاست داشته باش 

حالا شایدم شوخی کرده اونقد زود هم ناراحتیتو یا بعضی از زنا همیشه چشاشون هیسه زود گریه میکنن دیگه اینجوری شوهرت واسش مهم نیس 

بخدا من کلی ب خودش و خانوادش احترام میکنم ولی شب دوست ندارم جایی بخوابم  پریشب بهش گفتم بیا فر ...

عزیزم واسه رابطه خواستن مستقیم بهش نگو با لوندی مثلا لباسی بپوش که وقتی میری جلوش ببینه وهوس کنه یا بازی مارپله خودت درست کن تو هر خونش مثلا بنویس یه بوس 

مثلا تو یه خونه دیگش بنویس باید سینمو بمالی ۵ دیقه بیار بازی کنین خودش دیگه رابطه رو دوس داره بدون اینکه بهش بگی اگه خواستین هم عکس بازی رو میزارم نگاع کنین و درس کنین

من مشکلم حرف زدنه احساس میکنم خیلی کم باهم صحبت میکنیم درحالیکه شوهرم میگه اشتباه میکنی خب من دوس ...

درمورد هرچی دوس داری حرف بزن جز غیبت و دروغ و پزهای الکی دیدم که میگم یکی بود به شوهرش پز خانوادشو میداد😒 اینده بچه زایمان و اسم بچع مسافرت 

کار و پیشرفتش

عزیزم حتما سیاست کم داری تو خونه باهاش  عشوه و ناز بزار واسه شوهرت مثلا میاد خونه دم در رو یه ...

هیچ وقت اینجوری نبود 

اتفاقااا خیلی شیطنت میکننم واسش 

همیشه زود میبخشمش ولی فردا حتمااا میخام باهاش سرسنگین باشم شاید ادب شه و بفهمه کارش اشتباه بوده

مشکل عصبی و روحی داره . مدام فکرش درگیره  اصلا منو نمیبینه . من دوست دارم بیشتر باهم باشیم بار ...

خب همینه که علاقش کمه به رابطه حتما برو پیش دکتر 

درمان میشه انشالله 

دنبالش برو تا بدتر نشده متاسفانه تو این دوره زمونه مشکل عصبی و روحی زیاده