2737
2739
عنوان

اگه میخواین یه زندگی خوبو داشته باشین بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 388 بازدید | 40 پست
هیچ وقت اینجوری نبود  اتفاقااا خیلی شیطنت میکننم واسش  همیشه زود میبخشمش ولی فردا حتمااا ...

😆کارتون به دعوا نکشه هااا باهاش بد حرف نزن فقط سرسنگین باش و هرچی گف جوابشو کوتاه و سرسنگین بده😆

ولی بنظر من سختگیری الکیه زندگی رو به خودت سخت نکن اسون بگیر و رد شو بخاطر این حرفا ارزش ادم پایین نمیادااا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی کم حرف همش من درحال حرف زدنم  دارو مصرف میکنه  دوست دارم مثل روزای اول دوسم داشته ب ...

عزیزم دوست داره ولی خودت درکش کن کسی که مریضه اونم عصبی و روحی دست خودش نیس 

باهاش حرف بزن بگو دوس داری صداشو بیشتر بشنوی مثل قبلا اگه البته قلا زیاد حرف میزده

یا اینکه بهش بگو بیشتر حرف بزن میخوام صدات تو گوشم باشه وقتی نیستی و دلتنگ صدات شدم ...

2728
عزیزم دوست داره ولی خودت درکش کن کسی که مریضه اونم عصبی و روحی دست خودش نیس  باهاش حرف بزن بگو ...

از اول کم حرف بود ولی محبت داشت . از اولم تو رابطه سرد بود همیشه زود جوش میاره . بی فکر تصمیم میگیره 

بنظر خودم از محبت زیادی خودم از بس خودمو کوچیک کردم اینجوری باهام تا میکنه خودم خودمو بی ارزش کردم&n ...

واییی این حرفو نزن و هیچوقت هیچوقت نزار اینقد کوچیک شی 

محبت زیاد زیر دلش میزنه اگه محبت زیاد میکنی و روزانس باعث میشه زده بشه باید چن روز یبار کمتر بهش محبت کنی نه اینکه سرسنگین باشیا نه فقط حرفای عاشقونه و اینچیزارو کمتر کن

😆کارتون به دعوا نکشه هااا باهاش بد حرف نزن فقط سرسنگین باش و هرچی گف جوابشو کوتاه و سرسنگین بده😆 ...

اتفاقااا بخاطریکه هرچی میگه رد میشم کوتاه میام میخندم هار شده 

وقتشه ی خودی نشون بدم ک جلو خانوادش بهم نگه بابا مامانم اینجا نشستن جلوشون میگم تاحالا کسی نتونسته برام تایین تکلیف کنه و توهم نمیتونی 

جنگم بشه ارزشش رو داره ده ساله چنبره زده رو زندگیم الان ک زنش شدم واسم خطو نشون میکشه🙄بعضی وقتا ارزششو‌داره بد باشی

2738
از اول کم حرف بود ولی محبت داشت . از اولم تو رابطه سرد بود همیشه زود جوش میاره . بی فکر تصمیم میگیره ...

خب برین پیش سکسولوژی درمان میشه

بی فکر هم تصمیم میگیره بهش با زبون خوش بگو 

باهم فکر کنیم و تصمیم بگیریم پیشرفتمون زیاد میشه