2737
2739
عنوان

بیاید بگم نزدیک خواستگاری چه کرده 😣

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 46 پست
الان تک تکه سلول های بدنم میگه که بااین مدام تو حاشیه هستم مشخصه خونواده ای نداره که بخوان خیلی تحوی ...

بنظرم مشاوره برید 

مگر یک انتظار را چقد میشود کشید 🙁خدایا یه نی نی ام بمن بده 🙂💕
وقتی یه ساله باهمید پس‌باید کامل بشناسه تورو چرا باید دودل باشه؟باید خیلی رک ب خانوادش بگه نه این دخ ...

خودش نگفت دو دله اما از حرفاش مشخصه ، معلومه مادرش حرفش رو این بی تاثیر نیست

دقیقا منم فکر میکنم باید محکم جواب خونوادش و میداد و اصلا به من نمیگفت همچین چیزایی شنیده 

نه اینکه بیاد بگه و ازم بخواد که توضیح بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر‌ خودمم هرکی پشت سرم حرف بزنه دهنشو گل میگیره. اوایل ازدواج باباش گفته بود اصلا نزار اینستا تلگر‌ام اینا داشته باشه. گفته بود به تو مربوط نیس. باباشم گفته بود باشه اگه اینجوریه من دیگه دخالت نمیکنم

بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال مردها برن. بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال آرزوهاشون برن.
الان تک تکه سلول های بدنم میگه که بااین مدام تو حاشیه هستم مشخصه خونواده ای نداره که بخوان خیلی تحوی ...

آفرين عجولانه تصميم نگير همين الان بشناسيش بهتره تابري تو خانوادش فكرنكن  خانواده مهم نيست اخلاق اونا روي همسرت هم تاثيرميزذاره 

ببين پدرشوهرمن اگه كسي بره خونشون كه ازش خوشش نياد ميره تو اتاق ميخوابه وزيادطرفو تحويل نميگيره الان بعد7سال من متوجه شدم همسرمنم ميخوادهمين ادا رادربياره

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2728
همسرمن به خانوادش گفته بود نميخوادبريد تحقيق من شناختمش و بهش اطمينان دارم 

منم بهش گفتم میخواستی از نظر مردم استفاده کنی پس چرا یکسال تایم گذاشتیم که خودمون هم رو بشناسییم؟

گفت اگ فکر میکنی خونواده ها بدون تحقیق باید وصلت کنن که کلا غیر منطقیه 

گفتم اره خوانواده ها باید تحقیق کنن اما منو تو یکساله همو میشناییم ، شناخته یکساله رو میذاری کنار و حرف بقیه برات حجت شده؟

خوب کردی.مرد اینقد مامانی.

حرفای خاله زنک بی اساس مادرش باعث شد ی شبه شناخت و عشق و علاقه و محبت یکساله شما بره زیر سوال.

بعدم بحث و بی احترامی توی هر  عوایی پیش میاد تو دعوا حلوا خیرات نمیکنن 

مشخصه کینه ای ام هست ک یادش مونده

ردش کن بره  احساسی عمل نکن

منم بهش گفتم میخواستی از نظر مردم استفاده کنی پس چرا یکسال تایم گذاشتیم که خودمون هم رو بشناسییم؟ گ ...

ميخواستي بگي تو كه انقد مقيدبودي اول خانوادت راميفرستادي تحقيق بعد يكسال وقت منا ميگرفتي

اينجورآدما حرف مردم خيلي براشون اهميت داره

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
ببین دوسته من من دقیقاااا همین موردو داشتم من در مقابل بدی های اون اقا سکوت کردم ولی اون نه . من بهش ...

الان منم میدونم که ادم باید با کسی ازدواج کنه که خونواده طرف بذارنش رو سرشون و واقعا دوسش داشته باشن ، نه اینکه دنبال عیب و ایراد بگردن 

اما نمیدونم‌چرا یک دلشوره بدی دارم 

2738
و احساس میکنم عقلشون بچه اس و به بلوغ نرسیدن این میرم‌میگمو تو برو بگو اینا ینی چی اخه تجدید نظ ...

خوب طبيعي هست 

خوب کردی.مرد اینقد مامانی. حرفای خاله زنک بی اساس مادرش باعث شد ی شبه شناخت و عشق و علاقه و محبت ...

تمام عقلم میگه باید ردش کنی ها 

اما نمیدونم چرا دلم میجوشه 

نمیدونم چطور صحبت کنم و تموم کنم 

من خواستگارای خوب و مشتاق زیاد دارم به والله 

عزیزم با احترام ردش کن نگران این یک سال عمر تلف شدت نباش نگران بقیه عمرت باش که اگر بله بگی به فنا میره

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍
تمام عقلم میگه باید ردش کنی ها  اما نمیدونم چرا دلم میجوشه  نمیدونم چطور صحبت کنم و تموم ...

خوب اين بخاطر همون يكسال هست بلاخره وابسته شدي اما سعي كن باعقلت تصميم بگير نه دلي

2706