2733
2739
عنوان

بیاید بگم نزدیک خواستگاری چه کرده 😣

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 46 پست
ميخواستي بگي تو كه انقد مقيدبودي اول خانوادت راميفرستادي تحقيق بعد يكسال وقت منا ميگرفتي اينجورآدما ...

وای خدا پدرت و بیامرزه 

همین امروز داشتم به خواهرم میگفتم بعدِ یکسال رابطه یادشون اومده تحقیق کنن؟ حالا جالبه که از طریق یکی از بستگان نزدیکش آشنا شدیم ها 

خب اول رابطه تحقیق میکردن و اگ به دلشون نبود میگفتن که تموم کنید 

نه الان که یکساله ما حرفامون رو زدیم و زنگ زدن واسه خواستگاری و تصمیمش ازدواجه 

حالا مثلا مادرش میره تحقیق میکنه و این حرفارو انتقال میدع که چی؟

یا باید شیرین شیرین بره جلو یا کلا تموم بشه 

دیگه این حرفا چیه اخه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر منم ردش کن عزیزم لیاقتت بیشتر از ایناس

اره من خواستگارای خیییلی بهتری داشتم و دارم که منو رو سرشون میذارن 

حالا ی نفر بعد یکسال مادرش داره صفحه میذاره 

حالا جالبه که مادرش نمیگه من مخالفم و ازدواج نکن 

حرف بقیه رو میاد انتقال میده 

خب اخه تو که میدونی پسرت میخواد بیاد تو این مسیر و ۳۰ سال سنشه و موقع ازدواجشه ، دیگه چرا چرت و پرت تحویل میدی اخه ؟

2731
اره من خواستگارای خیییلی بهتری داشتم و دارم که منو رو سرشون میذارن  حالا ی نفر بعد یکسال مادرش ...

👍👍کاملا حق باتوئه.30 سالشه و انقدر خاله زنکه؟😶صد درصد ردش کن

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

اميدوارم هراتفاقي افتاد برات بهترين باشه عزيزم   

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2740
در جریان تاپیکاتون هستم الان خواستگارتون زنگ نزده بنطرم حضوری صحبت کنید تلفن وپیامک خوب نیست

نه زنگ نزده فقط دیشب گفت که باید بی احترامی هاتو به خواهرم بگم که فکر نکنن من دهن بینم و یک چیزی بوده این وسط که برام‌ زنگ خطر شده و این حرفاااا

نمیدونم کارِ درست چیه ؟ نمیدونم لحنِ درست چیه ؟

مقصر منم ؟

کارِ بدی کردم که در جریان گذاشتم خواهرم رو ؟

نه زنگ نزده فقط دیشب گفت که باید بی احترامی هاتو به خواهرم بگم که فکر نکنن من دهن بینم و یک چیزی بود ...

بنظرم که اینطوری یکم کاراش بچگانه است یعنی از الان داره مادر وخواهرش را در جریان ریز ومسائل شخصی میذاره پس فردا تو زندگی هزارتا مشکل هست اگه قرار باشه واسه هرکدوم لشگر کشی کنه که سنگ ردی سنگ بند نمیشه

بازم نظرم اینه حضوری ورو در رو صحبت کنید وحتما از یک مشاور کمک بگیرین خوب ترس قبل از ازدواج طبیعیه فقط نذارین پای بقیه به حریم خصوصیتون باز بشه.یک سوال چقدر دوستش داری اگه الان از زندگیت بره بیرون چقدر اسیب میبینی 

بازم نظرم اینه حضوری ورو در رو صحبت کنید وحتما از یک مشاور کمک بگیرین خوب ترس قبل از ازدواج طبیعیه ف ...

من‌ دوسش دارم اما خودمو ذلیل نمیکنم که‌تحت هر شرایطی ازدواج کنم باهاش 

دوسداشتم شیرین شیرین بره جلو همه چیز

نه اینکه مامانش این حرفارو بزنه و دلِ ادمو خالی کنه 

دلم میخواست خونواده طرفم مشتاق باشن و با افتخار بیان 

نه اینکه برای پسرشون پیغام بفرستن که همچین حرفایی پشت سر این دختر هست 

اونم‌پسری که داری میبینه منو کسی نمیشناسه و ...

بعد میاد توضیح میخواد؟

انتظار نداشتم به والله 

حالِ دلم یه جوووریه

الان منم میدونم که ادم باید با کسی ازدواج کنه که خونواده طرف بذارنش رو سرشون و واقعا دوسش داشته باشن ...

به نظرم استرست کاملا بجاست . خودتو به خدا بسپاررر ان شالله بهترینها نصیبت شه 

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
من‌ دوسش دارم اما خودمو ذلیل نمیکنم که‌تحت هر شرایطی ازدواج کنم باهاش  دوسداشتم شیرین شیرین بر ...

خیلللی خوشحااالم که اینقدر عزت نفس داری این اخلاقت عالیه بهت تبریکککک میگممم 

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم

کسی که براش مهم نیست اصلا به روت نمیاره

این آقا نه تنها دهن بینه بلکه بسیار آدم کم صبری هست و دراینده هرکاری براتون بکنه منتش رو میزاره

وفکرمیکنه خودش پاک ومنزه و بقیه جرجومه فساد