2737
2734
عنوان

شمارتون رو به برادر شوهر و همسر خواهر شوهرتون میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1841 بازدید | 103 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برادرشوهرم داره ولی طفلک تاحالا زنگم نزده بهم مگه اینکه واقعا کارواجبی باشه.خواهرشوهرمم تازه نامزده فک نکنم شوهرش آدم راحتی باشه که شماره بخواد

زندگی من پسرمه😍هر عمل کَز خیر وشر از آدمی سَر میزند...آن عمل مُزدش به زودی پُشت دَر،دَر میزند👌🤌
2728
اگه میگفتم به شماره نوید بفرستید خواهر شوهرم میگفت حالا مثلا مگه ما میخوایم شمارتو پخش کنیم 😏😏😏😏 ...

من مستقیم میگم بفرستید  برا همسرم😊

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
شوهر من منو می کشت، باید همون جا می گفتین ممنون اگر شوهرت صلاح بدونه ازتون میگیره از نظر مردها ا ...

اره 

شوهرم میگه این هیزه 

خب آخه اون وسط زشت بود یهو بگم بفرس واسه شوهرم 

خواهر شوهرم دعوا درست میکرد 

2738

همسر من همیشه میگه مردا ذات هم رو بهتر میشناسن اگه زنا بدونن تو فکر مردا چی میگذره این قدر راحت اعتماد نمیکنن شوهر منم حساسه چون ضربه خوردیم از نزدیک ترین آدمای اطرافمون سر همین شماره دیگه به هیچ کسی شماره نمیدم هر کسی هم بگه میگم به شماره حمید رضا زنگ بزن

خدا جونم ممنونم که بازم یه هدیه ی با ارزش تو دلم گذاشتی قسمت همه ی منتظرا بشه آمین

خب میگفتی به شوهرم بگید واستون میفرسته .من خودم به شدت با برادر شوهر و شوهر خواهر شوهرم  سرسنگین برخورد میکنن در حد سلام و احوال پرسی ساده .

دختر زمستانم ......منو یک روز ابری 😍😍😍😍

وای.شوهر من رو برادراش حساس نیست ولی اگه شمارمو ب شوهر خواهر شوهرم بدم منو ب هشت قسمت مساوی تقسیم میکنه.تازه شماره ک جای خود داره.چند وقت پیش خانواده ی شوهرم خونه ی ما مهمون بودن بعد دامادشون اومد رو مبلی ک نزدیک آشپزخونه است،نشست.امشب شوهرم میگفت اینهمه جا،چرا فلانی اومد اونجا نشست؟؟؟😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
اره  شوهرم میگه این هیزه  خب آخه اون وسط زشت بود یهو بگم بفرس واسه شوهرم  خواهر شو ...

اره واقعن زشت میشد ..اگه من بودم خیلی بهم بر میخورد

خدایا ب من توانی ده ک در تاپیکای مذهبی و سیاسی ساکت بمونم😐🤲🏻