2737
2739
عنوان

سوتی شوهرم که یکسال و چند ماهه باهاش اذیتش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2712 بازدید | 90 پست
انگار به بعضی دوستان برخورده  دوستانی که به زندگی های سرد و رسمی  به زندگی های که رابط ا ...

خوشبخت و عاقبت بخیر باشی 

بیخیال اونا بگو ما حال کنیم دلمون شاد بشه 😘😘

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
چرا بعضی کاربرا انقد جدی هستن فک کنم تا حالا با همسرشون شوخی هم نکرده باشن زندگی رو سخت نگیرید دوس ...

آره خب 

الان من و شوهرم مثل همدیگه ایم

هردو هم جنبه داریم

گناه کردیم

اشتباهه حتما 

باید سرد و سرسنگین بشینیم تو خونه من تو آشپزخونه باشم شوهرمم جلو تلویزیون تنها رابطه امونم تولید مثل کردن باشه فقط 

سالی هم دوتا شوخی معمولی و بی مزه برام هم تعریف کنیم 

اینجور مورد پسند و زندگی نرمال خیلی از روانشناسان عزیزی هست که اینجا نظر میدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فردا انشالله این دفعه از سوتی های که من دادم شوهرم سوژه ام کرده میگم

تگم کنی حتما 

فعلا برو از خورشید لذت ببر😄😄

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
2731

اه چقدر رومخی شما

میدونی با دست انداختن همسرت ممکنِ ازت سیر بشه 

شوخی یه بار دوبار نه هر روزِ خدا

ای بی خبر از حال بیمارم  رفتی و خود رابه که بسپارم،،باور نکردی حرف قلبم را،،آرام جانم دوستت دارم،،
2738

سوتی تاپیک قبلت باحال بود و خنده دار و شوهرتم جنبه نداشت فحش داده منم سوتی های شوهرمو هرازگاهی بهش میگم جفتمون ریسه میریم از خنده 😂ولی این تاپیکت نه دیگه خونوک بود

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
اه چقدر رومخی شما میدونی با دست انداختن همسرت ممکنِ ازت سیر بشه  شوخی یه بار دوبار نه هر روزِ ...

نه این که اونا که شوهرشانو دست نمی‌ذارن و شوخی نمیکنن و اینا همه اشون زندگی هاشون بدون مشکل و طلاق و خیانته

استارتر به حرف اینا گوش نکن . 

واقعا مردم ایران افسرده‌ترین‌ها هستند

خوش باش عزیزم 

خودت عاقل و فهمیده هستی و تا حد ظرفیت شوهرت جلو میری... اینا ندیده و نشناخته فقط ایراد میگیرن .

یکی از آشناهای ما همینجوری هست سرزنده و شوخ و شاد .

شوهرش یه مسافرت کاری میره صدبار به همکاراش میگه دلم برای خانمم تنگ شده . اون آقایون دیگه اصلا یاد خانمشون نمیوفتن این آقا تا نگاه چیزی میکنه یاد زنش میوفته 

استارتر به حرف اینا گوش نکن .  واقعا مردم ایران افسرده‌ترین‌ها هستند خوش باش عزیزم  ...

دقیقا منم خودم یکی از دلایل رابطه خوبم با شوهرمو این می‌دونم که زیاد با هم شوخی می‌کنیم و پایه همدیگه ایم

2706