2737
2739
عنوان

شمارتون رو به برادر شوهر و همسر خواهر شوهرتون میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1841 بازدید | 103 پست

من اومدم ی گروه خانوادگی زدم تو تل با هاشون شوهر خواهر شوهر بیشوعکرم میمد پی وی و همش دنبال این بود بهش نخ بدم منم ب شوهرام گفتم الان دوهفتس قهریم.جوک های زشت واسم میفرستاد

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

شمارمو برادر شوهرم داره.

همسن منه

پلیسه😉مجرد😑

ولی براهم کلیپ نمی فرستیم.

فقط چند بار عکس بچمو خواست براش فرستادم.

شوهر خواهرای شوهرمم اصلا ندارن.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
با همسرتون مخالفت نکنید که حساس تر بشه نه موردی نداره  آدمیزاده شاید مشکلی پیش بیاد و داشتن ش ...

نه مخافت نکردم 

چون میدونستم حساسه 

منم آخه اون وسط نمیتونستم بگم به شماره نوید بفرس 

میگفتن خب واسه چی 

حالا واسه یه شماره من نخواستم مقاومت کنم 

2738

برادرهای شوهرم که دارن ولی شوهر خواهر شوهر ندارم اگه داشتم فکر میکنم شوهرم نمیزاشت شماره بدم چون بالاخره برادر تفاوت داره با داماد

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
اره  کلا تو تاپیک هام هس  رو شماره حساسه خیلی ام حساسه

نه گلم شما کار اشتباهی نکردی برادرشوهرم و شوهر خواهرشوهرم شمارمو دارن حتی گاهی اوقات بهم زنگ.میزنن و صحبت 

شوهرت حساسه رعایت کن

بستگی به خانواده داره ......اگه خانواده همسرت و همسرت قدیمی فکر میکنن نباید بدی اگه امروزین که مشکلی نیست هواست باشه اگه حساسن نده...مراقب باش بعدا بهت تهمت میزنن ....

تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن به رویای بچگیمه

شوهر من منو می کشت، باید همون جا می گفتین ممنون اگر شوهرت صلاح بدونه ازتون میگیره

از نظر مردها اون هم کرم داره که میگه شماره تو بده، وگرنه می گفت برای شوهرت می فرستم

عزیزم اینها جنس خودشونو می شناسن

نه برادرشوهرام شمارمودارن خواهرشوهرندارن ولی شوهرخواهرمم داره شمارمومیگه میخوادچکارکنه

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2706