2737
2734
عنوان

تلخ ترین حس زندگیم رو امشب تجربه کردم.😢

| مشاهده متن کامل بحث + 113685 بازدید | 1055 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ببین من اگه جای تو بودم و مجرد زنش میشوم بس ک دلم براش سوخت بعدش کل عمرمو صرف محبت کردن بهش میکردم

هااااا!!!!؟؟؟؟🤕🤕🤕🤕

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
من با تعریفت تو دلم ریخت چه به برسه به شما که اون صحنه رو دیدی...حداقل مراعات سنش رو کنه مگه بچه ست. ...

بچه و بزرگ نداره😢 کار عموش ته ته ته بیشخصیتی و بیشعوری بوده و اتفاقا ته بی سوادی برعکس چیزی ک گفت باسواده سواد ب مدرک نیس ب شعورو انسانیته

👈 با هرکی مثل "خودش"👉 
2740

هیچکس هیچی نگفت؟

عموت متشخص نیست. البته اگه معیار شخصیت رو تحصیلات و پول بدونیم بحثش جداست

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

بچه ها عموی من پسرش رو به چشم نقطه ضعف میبینه.از همون اول همین جوری بوده.

منطقش اینه که منی که همه چی رو (تا حد توان) بهترینشو دارم چرا باید یه پسر ناقص داشته باشم.

آدمای دیگه هم ممکنه باهاش برخورد بکنن اما به خاطر ویژگی های خوب دیگه اش دوسش دارن. 

2706