2733
2739
عنوان

تلخ ترین حس زندگیم رو امشب تجربه کردم.😢

| مشاهده متن کامل بحث + 113685 بازدید | 1055 پست
حالا من این صحنه رو دیدم نمیدونم چه جوری بگم یه موجی تو قلبم رفت و برگشت.انقدر حس بدیههههههه که نگید ...

من با تعریفت تو دلم ریخت چه به برسه به شما که اون صحنه رو دیدی...حداقل مراعات سنش رو کنه مگه بچه ست...😔😔😔😔😢😢😢

عزیز دل مادر..😔😔😔بهشت را از خدا برای تو طلب کرده بودم که روی زمین بیاورد... ولی تو آنقدر سخاوتمند بودی که قبل از تولد به دنیا به بهشت رفتی تا مرا به بهشت بکشانی..😢😢😢بی تو سخت است ...بی تو نفسم تنگ است...من را ببخش پسر مهربانم...😢😢😢دنیا برای تو و روح بزرگ تو کوچک بود..😔😔😔 روز شمار تولد تو در ۱۵ هفته و ۵ روز مانده به تولد؛برای همیشه در قلب و روح من ثابت ماند...عشقم ...ترا به بهتر از مادر سپردم😢😢😢😔😔😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای قلبم تیکه تیکه شد واقعا نفسم بند اومد😭😭😭😭 

ای خدا خودت جواب اینجور آدمارو بدههههه😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

👈 با هرکی مثل "خودش"👉 
2728
2738

حالا یه اشتباه نوشت دو تا دختر ولی بعدش گفت دختر یکی یدونش خداییش نفهمیدین؟؟؟؟؟ یکم مختونو بکار بندازین

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

آخی!!!!چه غم انگیز.😔😔😔😔چقدر خرد شده پیش شماها!!😢😢😢

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

هیچکس هیچی نگفت؟

عمویی عمه ای؟

من داداشم ۲۰سال ازم بزرگتر

اگر جلوم به بچه هاش حرف بزنه.میزنم زیر گریه که میدونم‌ بچه ات مقصر اما تورو قران جلو من هیچی نگو

خدایا شکرت واسه این فرشته ای که بهم دادی

از چی عموت تعریف میکنی ادمی که خوب باشه از همه لحاظ خوبه اون بنده خدا که دست خودش نیست به جای اینکه از همه بیشتر دوستش داشته باشه میزنه دهنش.خیلی ناراحت شدم ولی خدا جای حق نشسته باید بترسه

2706