2737
2734
عنوان

بچه ها از خاطره اولین قرار باعشقتون بگید که حس خوبی میده بهتون😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1055 بازدید | 86 پست
قشنگ بود

تره خعلی 😍😁😂دلم خواس بندری

سال من بهترین سال میشه سالی که زندگی پر از زیبایی است❤️😍🤗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اولین قرارم سال۹۴بود رفتم سوارماشینش شدم‌اول خودم دشت دادم بهش مثلا میخوتستم‌ادای لوتی دربیارم اونرو ...

چه زووود میخاست بوس کنه

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
والا اولین قرار زیاد بوده، کدومشو بگم؟    

آنقدر خاطره بازی همه بگو با جزئیات 😂

2731
دقیقا منم.الانم بعد دوسال همینم هیچوقت لذت نبردم    

😂😂😂ده دفعه ام پلیس گرفتتم با ادمای مختلف😂😂😂😂

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

من اولین قرار که با همسرم رفتم بیرون خیلی اضطراب داشتم، اما شب قبلش اومد دم در خونه ی دوستم منو ببینه یه شاخه گل برام خریده بود اینقد به دلم نشست، هنوز بعد دو سال اون دو تا شاخه گل رو که تو دو شب اول بهم داد دارم، چند ماه بعدش عقد کردیم

من اولین قرارم وقتی از ماشین پیاده شدم ورفتم مدرسه انگار غم عالم به دلم نشسته بود خیلی ناراحت بودم که ازش جدا شدم واون روز توخیلی مدرسه همه میگفتن تو یه بلایی سرت اومده ونمیگی.دقیقاعشقم خم همین حسو داشتو میگفت انگارتموم قلبمو پیشت جا گذاشتم .اونموقع بود که فهمیدیم بدون هم نمیشه واومد خواستگاری😍😍😘😘

2738

چرا آخه 😁چه شانسی 

شوهر من پسر همسایه دختر همسایه بودیم بعد اون شهر دیگه بود بخاطر کارش زیاد نمیومد خونشون یه بار منو دیده و شماره منو گیر اورده بود از گوشی خواهرش فک کنم‌نمیدونم از کجا ۶ ماه زنگ میزد ج نمیدادم بعد یه بار گفتم بزار ببینم کیه ج دادم وگفت بر ازدواج میخوامت مرخصی گرفت وشبش اومد شهرمون زنگ زد گفت بیا دم درتون تا ببینمت خخخخخ من رفتم دم در با لباس خونه ای 🙄🙄🙄🙄🙄🙄دید و ۳ روز بعدش اومدن خواستگاری 😁

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣

باماشين اومد سوارم كرد زل زد تو صورتم 

لامصب خيلي جذاب بود

دلم رفت اصلا

بعد از ٣سال ارتباط تلفتي همو ديديم

بعدش رفتيم شام بخوريم ولي من نتونستم از استرس

بعدم زنجيرشو از گردنش باز كرد گذاشت تو دستم گفت بنداز گردنت 

٧سال ادامه داشت و بعد عقد كرديم

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 

ما همکاریم تو شهر اونا چیزی لازم داشتم اولش حواستم به یگی دیگه بگم‌ که اون هیز بود ولی همسرم سر به زیر بود زنگ زدم گفتم واین شد شروع ماجرا

خدایا شکرت لطفا برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین

خخخ نه بابا کلا مم تو عمرم این اولین نفریه که باش بیرون رفتن و.

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
من اولین قرارم وقتی از ماشین پیاده شدم ورفتم مدرسه انگار غم عالم به دلم نشسته بود خیلی ناراحت بودم ک ...

جااان بابا چه حس نابی، 😍

چرا آخه 😁چه شانسی 

جای خلوت میرفتیم از ترس فامیل بعد پلیس میومد فک میکرد ما داریم کارای بد بد میکنیم :/

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2706