2733
2739
عنوان

بچه ها از خاطره اولین قرار باعشقتون بگید که حس خوبی میده بهتون😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1055 بازدید | 86 پست

اولین قرارمونم تو ماشین بود... اومد دنبالم... منم ازش خجالت میکشیدم... قلبم هی تن تن میزد... عرق کرده بودم... از ی طرفم کلی آرایش کرده بودم 😂 روم نمیشد دستشو بگیرم ک خودش گرفت یهو... 

دومین قرارمونم تو کافه بود.. فقط من بودم و اون... یهو ب محض وارد شدن هر دومون همو بغل کردیم... اصلا دلمون نمیومد جدا شیم... یادش بخیر... دلم خیلی تنگ میشه برا اون اوایلمون

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر من پسر همسایه دختر همسایه بودیم بعد اون شهر دیگه بود بخاطر کارش زیاد نمیومد خونشون یه بار منو د ...

راحت کی بوذی 😂

سال من بهترین سال میشه سالی که زندگی پر از زیبایی است❤️😍🤗
2731

دقت کردید 😂😂وقتی میخوای بری بیرون اونروز تیپت بد تر از همه روز 

شوهر من پسر همسایه دختر همسایه بودیم بعد اون شهر دیگه بود بخاطر کارش زیاد نمیومد خونشون یه بار منو د ...

منم پسرهمسایمونه  البته چندروزه ما از اون محله رفتیم شهردیگه  

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
من اولین قرار که با همسرم رفتم بیرون خیلی اضطراب داشتم، اما شب قبلش اومد دم در خونه ی دوستم منو ببین ...

منم دارم اولین شاخه گلی رو ک بهم داده... خشکش کردم... میگفت این گل گل عشقمونه

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2740
اولین قرارم با شوهرم هفت صبح بود که خواب موندم و موبایلمم سایلنت بود😂 اون بیچاره هم خیابون منتظر ا ...

میخواستین برین کله پزی مگه😂😂😂

تو نباشی یکی بهتر،مگه قبل اینکه تواصن باشی طبیعتمارو لنگ میذاشت؟!...نه😏
خخخ نه بابا کلا مم تو عمرم این اولین نفریه که باش بیرون رفتن و.

بهش برسی ان شاالله عزیزم 

من ک خیلی وقته تنهایی رو ترجیح دادم خیلیییی راحتم بدون استرس بدون آقا بالاسر بدون قهر 😙

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
بهش برسی ان شاالله عزیزم  من ک خیلی وقته تنهایی رو ترجیح دادم خیلیییی راحتم بدون استرس بدون آق ...

تنها باش باهمه باش 😁😂😐

راحت کی بوذی 😂

حالا فرض کن صبح میخواست برگرد سرکارش صبح ساعت ۶ منو زنگ کش کرده بیا دم در ببینمت وبرم منم جرات نمیکردم مامانم میگفت ساعت ۶ چی میخوای اخه دم در خلاصه به هر بدبختی بود رفتم صورت نشسته و شلخته خودت میدونی دیگ دختر که از خواب بیدار میشه چطوریه 😂

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣