2733
2739
عنوان

بچه ها از خاطره اولین قرار باعشقتون بگید که حس خوبی میده بهتون😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1055 بازدید | 86 پست
الان از ازدواجت راضی؟

اره خیلی ولی هنوزم از مدل ازدواجم ناراضیم که چرا نذاشتن قبل ازدواج ببینمش آخه فامیل شوهرخواهرم بود همه میگفتن که هزار بار دیدیش ولی خدایش هیچ وقت بهش دقت نکرده بودم

توجه 🌺 توجه🌺🤗🤗من یک عدد بانو از تبریز قصد اهدای تخمک دارم،فروش نه ها فقط اهدا🙅 و همچنین میخوام رحم اجاره بدمالبته بدون دریافت وجه فقط بخاطر خدا و خودم و صد البته بگم که خودم بچه ندارم و بیماری هم ندارم علت بچه نداشتن هم از طرف همسرم هس، اگه دکترتون شرایطش این بود که اهدا کننده بدون بچه هم قبول کنه من در خدمت شما دوستان هستم با کمال میل😘                                                                     تاریخ تیکرم هم تموم شد خدا یه بچه بهم نداد😢دعا کنید خدا به من بنده گنهکارش هم نگاه کنه😥چی میشه خدا به داد چشم های گریونم برسه                                              خدایا منو دریاب ✋لطفا بایست و به منم نیم نگاهی بیانداز                    عزیزان نی نی سایتی لطفا دعام کنید تازه متوجه شدم سیروز کبدی دارم(اردیبهشت ۹۹) الان دیگه علاوه بر اینکه خودم نمیتونم بچه دار بشم به دیگران نیز نمیتونم کمک کنم تا به آرزوی پدرومادر شدن برسند.خدایا حکمت کارت چیست؟هدفم رو از زندگی کردن گم کردم خدایا ...‌.😥😥😥😔😔😔
اره خیلی ولی هنوزم از مدل ازدواجم ناراضیم که چرا نذاشتن قبل ازدواج ببینمش آخه فامیل شوهرخواهرم بود ه ...

😂😐😁میخوای جدا شو برگرد از نو دوباره با دقت ببین😒

سال من بهترین سال میشه سالی که زندگی پر از زیبایی است❤️😍🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بفرما 😍

اشی 😒من دوست داره خره چرا نمیفهمی 

سال من بهترین سال میشه سالی که زندگی پر از زیبایی است❤️😍🤗
2728
خخخخخ ن شیطون بودم الان پرام ریخته :/ دگر حوصله ای نیست :| به عشقم دیگ اعتقاد ندارم بنظرم دوست داشتن ...

خوشبخت باشی مهربون .

ان شاالله بخت خیلی خوبی نصیبت میشه مرد پاک وخوبی نصیبت بشه که حامی و ارامشت باشه

من اون اوایل برای تاهل نذر می کردم مثلا یه خصلت بدمو ترک کنم 

و یه ۴۰ روز دعای توسل هم خوندم که این خیلی به نظرم‌ تاثیر داشت.

بماند که مدتها نمازهای مستحبی هم داشتم روزها و ماههای مختلف

الان‌اما شیطان روم مسلطه منم مشکلی دارم ولی دیگه حس دعا ندارم  

یا من هو به کل مکان
خوشبخت باشی مهربون . ان شاالله بخت خیلی خوبی نصیبت میشه مرد پاک وخوبی نصیبت بشه که حامی و ارامشت با ...

عزیزدلممم مرسی چه پستت حس خوبی داشت 😃ممنونم از دعای خیرت هر چی خدا بخواد 😍

ان شاالله که تو هم به حاجاتت می رسی 💕😘

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2740