2733
2734
عنوان

حامله باشین خوشحالین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 408 بازدید | 60 پست
من قبلا خیلی بدم میومد بچه دار بشم یعنی در حد تنفر بود یه دفعه چندماه قبل نظرم عوض شد و دوس داشتم بچ ...

ایشالا به سلامتی زایمان کنی و خدا بهتون رزق و روزی خیلی زیادی بده

چراخیلیا میگن تو این شرایط بچه دار نشین آدم یه حس بدی بهش دست میده من یه پسر دارم ۸سالشه ازبس تنها ب ...

عزيزم اولا من خودم نميتونم كنار بيام با بي پولي شايد بچه ام هم خواسته زيادي نداشته باشه اما مشكل اينجاست من نميتونم مثلا بپذيرم برم بيمارستان دولتي واسه زايمان يا اينكه سيسموني بچه ام بهترين نباشه همش ميگم چرا برم بيمارستان دولتي عذاب بكشم و از اين جور حرفها خوب مشخصه فردا هم بچه امو ممكنه پرتوقع بار بيارم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه ميدونم والا فكر كنم منو و شوهرم ادم نيستيم كه اصلا احساس تنهايي نميكنيم جاي خالي بچه رو هم حس نمي ...

منم ی دوست دارم..سال ۸۵ازدواج کرده..وقتی تازه وارد دانشکاه شدیم..ازاول هم باهمسرش توافق کردن بچه دارنشن.من گفتم سرقولش نمیمونه ولی موند..میگه حسی ندارم اولا ،درثانی واسه این دنیای بی ارزش چرابچه بیارم..اونم توایران..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2742
شایدم حق با شما باشه.خدا میرسونه واقعا؟

اره میرسونه

برا بچه اولم که واقعا دیرم به چشمم برکتش رو

البته الان واقعا زوده براتون

من ۳ سال بعد از عروسی اوردیم

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2740
من و شوهرم همش میگفتیم بچه نه خرج داره نمیتونیم خرجشو بدیم الان بعد چهار سال هنوز نتوستیم بچه دار بش ...

چشم عزیزم.خداوند کریم و بخشندست انشالله شما رو هم بی نصیب نمیذاره بهش اعتماد کنیم

دقیقا یکم اینارو دیدم چشمم ترسیده

خوب منم همینو میگم بچه دار شدن اونجوری هم که همه میگن وحشتناک نیست تا دوسال اول چرا پوشک و دکتر و شیر خشک واینا ولی بعد از اون اصلا اونجوری نیست الان پسر من تنها خرجی که داره هزینه ی لباس و خوراکیشه مثلا امسال میگفت گوشی میخوام ولی خوب برا بچه ی ۸ساله گوشی توجیه منطقی نداره باهاش حرف زدم ومنصرف شد

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
اره سخته،ما ۳سال نیاوردیم یکم وضعمون بهتر شد حامله شدم،الانم خوب نیستا ولی خونه و ماشین معمولی داریم ...

من خونه دارم ماشین خوب هم دارم ولی قسطامون یکم زیاده میترسم چون حقوقمون ثابت نیست 

2706