2733
2734
عنوان

حامله باشین خوشحالین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 410 بازدید | 60 پست

من و شوهرم همش میگفتیم بچه نه خرج داره نمیتونیم خرجشو بدیم الان بعد چهار سال هنوز نتوستیم بچه دار بشیم هرچی خرج نازایی میکنیم  تمامی نداره...خدا خودش میدونه کی بچه بده زیاد تو فکرش نباش اینجورم نگو خدا قهرش بگیره مثل ما بدبخت بشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله. امروز فقط از خدا بچه میخوام.البته هیچوقت صدامو نشنیده

شایدحکمتی توشه

همیشه شکرکن

انشالاکه خدابهت چندقلوبده

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
2731

وای اگه بشه چی میششششهه😍😍😍 میمیرم برابچه سال اول ازدواج بخاطر شرایط خوبی ک نداشتیم نزاشتیم بشه ینی پیشگیری کردیم ولی امسال چون خداروشکر شرایطمون خیییلی خوبه اقدام کردیم خداکنه این ماه جداب مثبت بگیریم ای خدا😍

خدایاشکرت
بعد از يازده سال از ازدواجم بازم اگر بفهمم باردارم ناراحت ميشم بچه نميخوام

چرا؟؟؟ تنهایی حس خوبی نیست.هیچکس هم نمیتونه برا آدم جای نی نی کوچولوشو پر کنه

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد😊😊😊😊

چراخیلیا میگن تو این شرایط بچه دار نشین آدم یه حس بدی بهش دست میده من یه پسر دارم ۸سالشه ازبس تنها بود فکر بچه ی دوم افتادم اصلانم به مخارجش فکر نکردم مگه خودمون چجوری بزرگ شدیم اصلا همین پسر خودم تا جایی که تونستم تا حالا براش کم نزاشتم جاییم که نتونستم قانعش کردم آدم میاد سایت یه چیزایی میبینه حس بدی پیدا میکنه

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
چرا؟؟؟ تنهایی حس خوبی نیست.هیچکس هم نمیتونه برا آدم جای نی نی کوچولوشو پر کنه

چه ميدونم والا فكر كنم منو و شوهرم ادم نيستيم كه اصلا احساس تنهايي نميكنيم جاي خالي بچه رو هم حس نميكنيم همش دنبال يه دليل واسه بچه دار شدنم يازده ساله پيدا نمردم دليلي كه قانع ام كنه هر جا هم بچه كوچولو ميبينم اول واسش ذوق ميكنم همينكه يه ذره اذيت ميكنه ميگم خدا رو شكر بچه ندارم ها

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

من یدونه دارم..ازنظرمالی مشکلی نداریم خداروشکر ولی دیگه نمیخواییم..میخواییم ایشالاه همه کارامونو بکنیم وقتی پسرم ۱۸سالش شد ایشالاه ازایران بریم..با دوتا بچه سخته..ولی یدونه خیلی راحته..خودمم دوس دارم زندگی کنم نه اینکه تمام عمربچه بزرگ کنم..اخرسرم میذارن میرن دیگه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
چه ميدونم والا فكر كنم منو و شوهرم ادم نيستيم كه اصلا احساس تنهايي نميكنيم جاي خالي بچه رو هم حس نمي ...

خیلیا اینجورین ما هم تو خانوادمون چند تا داریم که میگن دوست ندارن بچه دار بشن قرار نیست که همه بچه بیارن