1373
1341
عنوان

وزی مو

227 بازدید | 24 پست

میشه یه راه حل برای وزی مو بگید ک واقعا جواب داده باشع

آرامش الانمو مدیون همسرم هستم که وجودنداره،مرسی که نیستی،فدااات،ستاره بچینی،خونه ننت بمونی،بوس بوس😂😂😂

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
من رفتم آرایشگاه گفتم تا جایی که موهام سالم بشه کوتاه کن و اینکه بعدش شامپو سدر استفاده کردم واقعا ن ...

موهام نرم هس ولی رو هوا وامیسته

آرامش الانمو مدیون همسرم هستم که وجودنداره،مرسی که نیستی،فدااات،ستاره بچینی،خونه ننت بمونی،بوس بوس😂😂😂

من همش موهام وز میشد بعد حموم

دفعه قبل بعد حموم روغن زیتون زدم اصلا وز نشد😍

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جوانه میزنم به روی زخم بر تنم                                 فقط به حکم بودنم، که من زنم، زنم، زنم💙.                   دوست عزیز، کامنت شما نشانه شخصیت و شعور شماست☺️.                    در جهانی زندگی می‌کنیم که کلمات بیشتر از گلوله ها آدم کشتند.                      تیکر رسیدن به هدفم😍
1288
من همش موهام وز میشد بعد حموم دفعه قبل بعد حموم روغن زیتون زدم اصلا وز نشد😍

عه مرسی

من کیش زندگی میکنم موهام مث سیم ظرفشویی شده بود اصلا شونه نمیتونستم بزنم تا اینکه یه جا یه نفرگفت نمک بریز تو شامپوت منم ریختم واقعا موهام نرم شد برا ریزش مو و شوره سر هم خیلی خوبه 

شامپو سدر چیه؟ گیاهیه؟ 

سدر یه گیاهه قدیما از سدر و گل سر شور استفاده میکردن واسه چربی و نرمی موهاشون منم رو این حساب تو فروشگاه یهو گفتم بزار شامپویی که سدر داره بخرم 

دیگه سدر پرژک رو دیدم خریدم

من کیش زندگی میکنم موهام مث سیم ظرفشویی شده بود اصلا شونه نمیتونستم بزنم تا اینکه یه جا یه نفرگفت نم ...

عه ممنون منم میریزم

1364