2733
2739
عنوان

آیا باید مرد خیانکارو بخشید؟؟ ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1519 بازدید | 85 پست
باید باهمدیگه تصمیم میگرفتن ک چه کاری کنن بهتره نه صرفا چون پدردختره گفته من نمیگم اون خانم کار در ...

حرفاشو به من نمیزد باهام مثل غریبه هابود.بعدم باهمون مرده ازدواج کرد .معتاده اینم معتاد شدواسه پول موادشم گاهی شوهرش اجارش میده😭😭😭چند وقت پیش دیدمش اومد کلی گریه کرد وحلالیت خواست دلم خیلی پره از روزگار ولی چاره چیه

زن نباس داداش داشته باشه! خوبیت نرره آدم زنش عمه شه!
باید باهمدیگه تصمیم میگرفتن ک چه کاری کنن بهتره نه صرفا چون پدردختره گفته من نمیگم اون خانم کار در ...

کامنت بعدی ایشون رو بخونید      به خانمش گفته   خودش گفته نه   گفته می ترسم باهم باشیم بعدا یهو بخوایم جدا بشیم  بی آبرویش بمونه واسه  من
بعد که اون شب  لو میره  >   میگه باکره نبودم  می خواستم نفهمی                 واقعا چی میشه  گفت             ترجیه میدم هیچی نگم.      

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرفاشو به من نمیزد باهام مثل غریبه هابود.بعدم باهمون مرده ازدواج کرد .معتاده اینم معتاد شدواسه پول م ...

ای بابا😔خدا واسه کسی نیاره اینروز رو

کاش همون موقه ها میبخشیدیش آدم جایزالخطاس

بی من نتوانی این خط و نشان  
کامنت بعدی ایشون رو بخونید      به خانمش گفته   خودش گفته نه   گفته می ترسم ...

تا سه ماه بعدش کامل زبونم بند اومد یه طرف بدنم فلج شد به چه حااالللییی بودم بماند.مادرم اب شد بابام پیرشد.ولی خداروشکر اول به لطف خدا دوم دوستام وضعیتم عادی شده.

2731
ای بابا        آجی       این فکر ها چیه می کنی     &nbs ...

عزیزم ی  بار شوهرم ی کار خیییلی زشت برای یکی از دخترهای فامیلشان کرد منم بهش شک کردم ...خیلی از اون دختر خودنما بدم میاد بهش میگم سنم کنه بزار بدم دانشگاه نمیزاره😭😭😭😭میگه اگه میخواستی خونه بابات میتونی الانم بچه داری مامانم موضوع دانشگاه و نمیتونه بدونه بابام و می ندازه جونم که دخترت میخواد بره دانشگاه بچشو فراموش کنه حس بدی دارم 😔😔😔

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
حرفاشو به من نمیزد باهام مثل غریبه هابود.بعدم باهمون مرده ازدواج کرد .معتاده اینم معتاد شدواسه پول م ...

خیلی براتون ناراحت شدم        اشک توی چشمام جمع شد
برای اون دختر هم همینطور     >        آخه مگه آدم کشته بود   بیماری صعب العلاج گرفته بود که پدر و مادرش راضی شدن بدنش به اون معتاد الدنگ که همسر پدرش ه           آخه چرا همچین کاری کردن           خب فوق  ش باکره نبود    به جهنم که باکره نبود         چرا همچین کاری با بچه خودشون کردن  ؟     

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
من بخشیدمش ولی خدا نبخشیدش بد داره تاوان پس میده

پدر دختره چیکار کرد دخترش جمع نکرد؟

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
2738
خیلی براتون ناراحت شدم        اشک توی چشمام جمع شد برای اون دختر هم همینطور &nbs ...

من التماسش کردم که بیا میبخشمت خودش نخواست گفت توسردی به درد من نمیخوری.با مرده از خونشون فرار کرد

من واقعا موندم  چرا پدرش این کار رو باهاش کرد        خب حالا باکره نبوده   نباشه   به جهنم که باکره نبوده        چرا این کار روباهاش کردین    اون نمی فهمید و خر بود       شما چرا که بزرگترشی !!     

توبه گرگ مرگه

مردی ک خیانت کنه امکان نداره بازم خیانت نکنه

من خودم ا اینکه پسرم از تمام مردای خائن متنفرررررررم و نفرینشون میکنم چون جامعه رو روبه فساد میبرن

حسنم .... نینی یار عزیز منو نترکون ..... من ۱۷ سالمه فقط ..... حرفاییم ک میزنم از روی محبت برادریه😑
پدر دختره چیکار کرد دخترش جمع نکرد؟

پدرش بیچاره یه سکته ناقص زد وقتی فرار کرد.تموم شهرو دنبالش گشتم تا پیداش کنم زنگش زدم گفتم باهم درستش میکنیم چیزی نشده.گفت تو فقط خوشگلی داری ولی کاری ازت نمیاد...نمیدونید چقدر سخت بود وقتایی که پیشش بودم خودمو کنترل کنم اونوقت جوابم این بود...

من التماسش کردم که بیا میبخشمت خودش نخواست گفت توسردی به درد من نمیخوری.با مرده از خونشون فرار کرد

نمی دونم چی بگم        اگه می تونی کمکش کن  از  اون منجلاب بکشش بیرون    
باهاش ازدواج نکن     رهاش کن      ولی از اون منجلاب بکشش بیرون         

من واقعا موندم  چرا پدرش این کار رو باهاش کرد        خب حالا باکره نبوده &n ...

ما همه کاری کردیم خودش نخواست هوس چشماشو کور کرده بود بعد فرارشم 6 ماه بعدش اومد به پدرش گفت ازدواج کردم پدرشم بخشیدش گفت اخرش بچمه

2706