2737
2734
عنوان

آیا باید مرد خیانکارو بخشید؟؟ ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1519 بازدید | 85 پست
اگه بهش زیاد بگم ازت چیزی ببینم ترکت میکنم و... حساس میشه یعنی میره طرفش؟

دقیقا, نقطه ضعف  دستش نده,, ببین اینقد بگی اخرش  عادی میشه  واسش,, ناخوداگاه ذهنش  میره طرف این چیزا,, بعد وسوسه میشه,,, اعتماد به نفس داشته باش,,, یعنی چی میترسم  خیانت کنه و اگر بکنه فلان میکنم بیخیالش شو و زندگیتو بکن

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
بنظرم با دیدن این تاپیکا برو شوهرتو بزار رو سرت دور خدنه بچرخدنش بعدم بشین زندگیتو بکن😂😂

استارتر      من با نظر ایشون موافقم           بخدا   زمونه ی خیلی بدی داریم         دو دستی زندگی ت رو بچسب و هوای شوهرت و بچه ات رو داشته باش
از تهدید کردن هیچ کس زندگی ش شیرین نمیشه       وقتی تهدید می کنی باید منتظر جنگ و مبارزه باشی

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه به این وضوحی  که داری میگی        ولی  خودت داری با زبون خودت حساسش ...

ممنون دوستم از راهنمایی بخدا انقد تا پیک خیانت دیدم مطمئن شدم شوهرم خیانت میکنه خانومه میگفت شوهرم مذهبی و..‌ خیانت کرد منم تو دلم میگم شوهرم من که خیانت میکنه پس

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
دقیقا, نقطه ضعف  دستش نده,, ببین اینقد بگی اخرش  عادی میشه  واسش,, ناخوداگاه ذهنش&nbs ...

آره باید بیخیال بشم اما بازم ی خواب خیانت میبینم دوباره مخم هنگ میکنه

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
2728
ممنون دوستم از راهنمایی بخدا انقد تا پیک خیانت دیدم مطمئن شدم شوهرم خیانت میکنه خانومه میگفت شوهرم م ...

کاربری ت رو حذف کن دیگه هم نیا   این سایت         بخدا اگه جات بودم همین کار رو می کردم         من که مجردم اصلا توی تاپیک های خیانت نمیرم   شما ها چرا میرید   نمی دونم والااااا           برو از این سایت و ذهنت رو آروم کن
اگر توانایی ش رو داری چند جلسه برو مشاوره (تنهایی)   خیلی می تونه بهت کمک کنه 

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
خودش نمیخواد میگه خرجمو میده.دستاشم پره طلا بود میگف هرشب که میرم پیش مردا یک سوم پولش مال خودمه میر ...

آقا شایان یوقت نری دلسوزی کنی بگی کمکش کنم خوب بشه باهاش ازدواج کنم

اون خودش خواسته اینجوری زندگی کنه پس شما لیاقتت ی زندگی پراز عشق و آرامش 

اون خانم الان شاید هزاربیماری و کوفت وزهرمارگرفته باشه

خواهرانه بهت میگم ی وقت نشی دهقان فداکاربری خودتو بدبخت کنی دیگه لازم نیست براش دل بسوزونی 

ولش کن بره بدرک 

آقا شایان یوقت نری دلسوزی کنی بگی کمکش کنم خوب بشه باهاش ازدواج کنم اون خودش خواسته اینجوری زندگی ک ...

نه آبجی اونروز که میخواستمش فکر میکردم اول واخرش خودمم.ما از لیوان دهنی کسیم اب نمیخوریم چه برسه....

زن نباس داداش داشته باشه! خوبیت نرره آدم زنش عمه شه!
2740