2737
2734
عنوان

آیا باید مرد خیانکارو بخشید؟؟ ؟

1519 بازدید | 85 پست

سلام

خیلی فکرم درگیره خیانت رو تو چی میبینید؟؟؟

من حتی فکر کردن به زن دیگه هم خیانت میدونم 

اگه خیانت ببینید چیکار میکنید؟ من که فقط طلاق اما ی خانومی اینجا خیانت بهش شده بود گفت طلاق ..یکی دیگه ی چیزی گفت من خیلی فکر کردم گفت اگه اهل زندگی هستی ببخشش پس خودتو هم نمیخوای ....اصلا چرا خیانت چ زن چ مرد مگه ی شوهر بس نیست؟ یا ی زن براش کامل نیست؟؟؟

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیر 

عمرا ببخشم

مرد خراب و هرزه بخشش حالیش نیست باز میره دنبال خیانت مثل معتادا

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2731

چرا فکر میکنید فقط مردا خیانت میکنن من خودم دوسال پیش خیانت وحشتنااااکییی دیدم با اینکه بهش فرصت دادم خودش جدا شد.کسی کا خیانت میکنه دلش کنده میشه از طرفش.دیگه نمیتونی زوری جوشش بدی

زن نباس داداش داشته باشه! خوبیت نرره آدم زنش عمه شه!
بخشیدن آدم خیانتکار مث اینه از دستمال کثیف دوباره استفاده کنی

مادرم میگه اگه خیانت بهت سد زندگی کن چون دختر داری آینده خراب میشه😭😭😭

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

بایدی در کار نیست

منم مثل شما فکر میکنم ( فکر کردن به زن دیگه هم خیانته)

عزیزم یه زن یا یه مرد به تنهایی کامل نیستن 

در کنار هم تکامل پیدا میکنن

اونایی هم که خیانت میکنن (چه زن چه مرد) آنقدر کمبود پیدا میکنن که کمبودها تبدیل به عقده میشه و عقده هم همیشه به طرز بدی نمایان و تخلیه میشه

اونهایی هم که مریض و تنوع طلب هستن هم که بحثش جداست

" عشق جان " ؟ خوش به حال من 😍 که تو جان منی❤💋
خیر  عمرا ببخشم مرد خراب و هرزه بخشش حالیش نیست باز میره دنبال خیانت مثل معتادا

مامانم میگه دخترت رو دست نا پدری نباشه دعا کنید خیانت نبینم همش دارم کابوسشو میبینم بعد می پرم به شوهرم 

2738

خیانت زمانی انجام می شه 

مرد از خوبی زن سو استفاده می کنه 

مرد از سادگی  زن سو استفاده می کنه

مرد از نظر طبقات مالی و... سو استفاده می کنه 

مرد از نظر کمبودهایی از نظیر به خود نرسیدن یعنی ارایش نکردن و خانه داری و.... زن سو استفاده نی کنه 

بعضی از مردها سفسطه می کنند این سفسطه گری مردها از قبیل خیلی من هااااتم 

همسرش را غذا و کفش و پیرهن می دونه 

دارندگی و برازندگی 

و....

"ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم. "

نمی دونم چی بگم ...همه چیز بستگی به طرف داره ....این همه زن بهشون خیانت میشه ....و خیلی ها میگن ببخش اگر زن زندگی هستی اگه به همینا بگی یه زن به شوهرش خیانت کرده...میگن باید بکشیش و عصبانی میشن ....ادم می مونه برا بعضی از زنا که اصلا به جنسیت خودشون رحم نمی کنن

چرا فکر میکنید فقط مردا خیانت میکنن من خودم دوسال پیش خیانت وحشتنااااکییی دیدم با اینکه بهش فرصت داد ...

من پایین گفتم چ مرد چ زن

چرا فکر میکنید فقط مردا خیانت میکنن من خودم دوسال پیش خیانت وحشتنااااکییی دیدم با اینکه بهش فرصت داد ...

مردا بیشتر خیانت میکنن

واینکه بستگی داره خیانت در چ حد باشه ممکن یکی فقط در حد چنتا پیام  خیانت کرده باشه ک بیستر میشه گفت کنجکاوی تا خیانت نمیشه بخاطر چنتا پیام طلاق گرفت 

خیانت تا خیانت داریم.. یکی با یه خانوم یا یه اقا وارد ارتباط فیزیکی میشه. یکی در حد چت وتلفنه یکی در حد فکر وذهن خیانت میکنه... وقاعدتا فردی که عقل ومنطق داره صرف  یه مکالمه اقدام به طلاق نمیکنه وبهتر ه یه فرصت بده به طرف مقابل .. ولی در خیانت که ارتباط فیزیکی وحضوری بوده جای هیچ گذشت وفرصتی نیست. این نظر من بود 

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
2706