2733
2739
من الان18ھفتمھ روکمرمیخوابم خودمwww. نفسم میگیرھ وادیت میشم من الان ماه چندم میشم گیج شدم

الان تو ۵ماهی شماهم.خب نخواب عزیزم تو خواب یهو نفست نگیره من مشکل تنفسیم اتفاقا برعکس وقتیه ک به پهلو میخوابم ولی خب مجبورم دیگه😀

👪
سوال منم هست فک کنم از شش ماهگی

ببخشین طول سرویکستون چندھ؟؟؟من29توانومالی خیلی میترسم

تاپیک بامدادخمارگروه آبی آذر1401***وزن اولیه 69🙄هدف اول66🥉هدف دوم63🥈هدف سوم 59🥇🏆من به هرآنچه لایقش باشم 🌅می رسم من به هدفام قول رسیدن دادم من میتونم من به خودم باور دارم❤️💕💌💫✨🌈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان متوجه نمیشی.بعدها کمر درد شدید میاد به سراغت.چون به مهره های کمرت فشار میاری

اتفاقا همین الانم از کمردرد بعضی وقتا دسشویی هم چندساعت نمیتونم برم.سعی میکنم دیگه نخوابم اونجوری

👪
ببخشین طول سرویکستون چندھ؟؟؟من29توانومالی خیلی میترسم

خیلی استراحت کن تا بره بالا زیاد راه نرو نشین.گرما هم باعث میشه طول سرویکس پایین بیاد چون باعث انقباض میشه

خانم های عزیزیکه زندگی جدید رو استارت زدید من ۲۸ سالمه و یسال و نیمه جدا شدم اگه دوست داشتین بیاین اینستامrozita.d.71 
2728
الان تو ۵ماهی شماهم.خب نخواب عزیزم تو خواب یهو نفست نگیره من مشکل تنفسیم اتفاقا برعکس وقتیه ک به پهل ...

به پھلوھم کمردردولی گاھی اجبارابھ پشت میخابم

تاپیک بامدادخمارگروه آبی آذر1401***وزن اولیه 69🙄هدف اول66🥉هدف دوم63🥈هدف سوم 59🥇🏆من به هرآنچه لایقش باشم 🌅می رسم من به هدفام قول رسیدن دادم من میتونم من به خودم باور دارم❤️💕💌💫✨🌈
خیلی استراحت کن تا بره بالا زیاد راه نرو نشین.گرما هم باعث میشه طول سرویکس پایین بیاد چون باعث انقبا ...

مرسی خیلی نگرانم دعاکنین برھ بالاطولش

2738
دکتر چیزی بهت نگفت کاری نگفت انجام بدی؟فک کنم زیر۳۰ باید استراحت کنی دائم

پریروزرفتم آنومالی فردادکترم ھست میرم پیشش

مرسی خیلی نگرانم دعاکنین برھ بالاطولش

استراحت طولانی کنی میره بالا.به دکترتم بگو آمپول و شیاف بده جاش سفت بشه.من 26 شد 4 ماه استراحت مطلق شدم آبریزشم گرفته بودم آمپول و شیاف منو به 37 هفته رسوند و زایمان کردم

خانم های عزیزیکه زندگی جدید رو استارت زدید من ۲۸ سالمه و یسال و نیمه جدا شدم اگه دوست داشتین بیاین اینستامrozita.d.71 
بچه ها من فردا آنومالی دارم نمیدونم چرا اینقدر نگرانم، دوروزه خواب ندارم از استرس

آروم باش گلم انشالله نینی سالم وسلامتھ نگرانی برای نی نی ضرردارھ

بچه ها من فردا آنومالی دارم نمیدونم چرا اینقدر نگرانم، دوروزه خواب ندارم از استرس

نگرانی نداره که من که ذوق میکردم برا سونو با اینکه بارداری پر خطر داشتم.حتما به دکترت بگو شیاف و آمپول برات بنویسه جای بچت سفت بشه تا طول سرویکستم بره بالا.مخصوصا که هوا الان گرمه و طول سرویکس مستعد تر.بیرون خیلی نرو.خیلی نشین.آنومالی میری بگو وضعیتت اورژانسیه و سونو قبلی و بده بگو زیر 30 طول سرویکسته تا سریع راهیت کنه.چون زیر 30 استراحت مطلق داره عزیزم.تو خونه هم زیاد نباید بشینی سر پا بمونی.یک ماهه میره بالا.اما اگه توجه نکنی تغییر نمیکنه و ماهای بعدی پر ریسک میشه.ولی استرس نداشته باش چون تپش قلب میاره برا بچچت خوب نیست.من 26 بود طول سرویکسم دو روز بستری شدم بعد دیگه تا زمان زایمان استراحت مطلق شدم اون آمپول شیاف منو کمک کردن.اما ذره ای استرس نداشتم

استراحت طولانی کنی میره بالا.به دکترتم بگو آمپول و شیاف بده جاش سفت بشه.من 26 شد 4 ماه استراحت مطلق ...

ممنون ازراھنماییت.....خداحفظ کنھ بچتون رو،،،،،،

خداروشکر....ممنون ا

نشاالله برھ بالا.....من کسی نیس نزدیکم مامانمم دوروشاغلھ خداکمک کنھ ،،دعاکنین برام ///من نزدیکی وارضانسبتازیادداشتم چندھفتھ قبل ازاون ھست یعنی؟

2706