2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه میشه با اون شکم رو کمرم خوابید خودم تا ۵ ماهگی یا ۴

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ
2456
2714

اول اینکه خونرسانی به جنین.ماه های اولیه مهمتره چون سقط دور از جون اوایل زیاده.میگن به پهلو خصوصا به پهلو چپ بخوابید تا خونرسانی راحت تر امجام بشه.پس بهتره همون اولا هم رعایت کنی.ماه های وسط هم علتش همین خونرسانی هست هم اینکه به کمرت فشار میاد و بعدی اینکه به قفسه سینت فشار میاد و تنگی نفس میگیری.ماهای آخر علاوه بر چیزایی که بالا گفتن بند نافه.که ممکنه رو کمر بخوابی بیافته رو بچه .و بچه هم حرکت کنه بپیچه بهش.انشالله بسلامتی بچتو بغل بگیری.....خدا برات نگهش داره.عزیزم 9 ماهه.9 سال نیست که.به شیرینی بچه فکر کن میگدره

خانم های عزیزیکه زندگی جدید رو استارت زدید من ۲۸ سالمه و یسال و نیمه جدا شدم اگه دوست داشتین بیاین اینستامrozita.d.71 
اخراش سخت

پس شکم من کوچیکه چون ماه هشتم و اصن ناراحت نیستم وقتی یخرده ب پشت میخوابم بدجور میترسما ولی بعضی مواقع کمردرد بدی میگیرم واسه چندثانیه تا یه دیقه به پشت میخوابم بعد باز میچرخم طفلک بچم شانس نیاورد ک هیچ وقت اصن پا نشدم بشینم باز اینوری بخوابم قشنگ میچرخم خودم میگم اخر زبونم لال یچی ب سرم میاد تا اینجوری نچرخم 

تیکر چهار سالگی دخترمِ😘😘😘
خوبه پس دو هفته دیگه هم وقت دارم😂

من الان18ھفتمھ روکمرمیخوابم خودمwww. نفسم میگیرھ وادیت میشم من الان ماه چندم میشم گیج شدم

تاپیک بامدادخمارگروه آبی آذر1401***وزن اولیه 69🙄هدف اول66🥉هدف دوم63🥈هدف سوم 59🥇🏆من به هرآنچه لایقش باشم 🌅می رسم من به هدفام قول رسیدن دادم من میتونم من به خودم باور دارم❤️💕💌💫✨🌈
اول اینکه خونرسانی به جنین.ماه های اولیه مهمتره چون سقط دور از جون اوایل زیاده.میگن به پهلو خصوصا به ...

مرسی عزیزم کامل گفتی همه چیو😘سعی میکنم دیگه نخوابم آره به کمرم فشار میاد ولی اصلا نمیتونم دائم به ی پهلو باشم بچه هم سمت چپه نمیتونم اونطرفی بخوابم دلم درد میگیره مجبورم فقط به ی پهلو بخوابم😄

👪
من۵ماهمه به راحتی میخوابم چرا نشه😑

الان متوجه نمیشی.بعدها کمر درد شدید میاد به سراغت.چون به مهره های کمرت فشار میاری

خانم های عزیزیکه زندگی جدید رو استارت زدید من ۲۸ سالمه و یسال و نیمه جدا شدم اگه دوست داشتین بیاین اینستامrozita.d.71 
نمیدونم شاید ولی خب من بخاطرضررش پرسیدم نه سختیش آخه میگن خونرسانی کم میشه از ی زمانی به بعد ولی نمی ...

اره اکسیژنم میگن کم میشه

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ
2706