2733
2734
عنوان

اين داستان مادر شوهر عجول من🤭بياين براتون بگم چي شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1312 بازدید | 54 پست

🤣🤣🤣وای خدا دم مامانت گرم

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
بگو اگه برای امام حسین نذر میدی و میخوای ثواب ببری دیگه این حرف و حدیثا چیه در میاری؟ این اومد کمک ا ...

آخه مامان من زودي استرس ميگيره، بعد اصلا انقدر راحت نيست خيلي اهل تعارف و ايناست. بعد از اوناست كه اگه حتي يه كيسه نايلون از كسي تو خونه اش جا مونده باشه خواب و خوراك نداره تا اين و برسونه به دست صاحبش. حالا فكر كن ظرف مادرشوهر من و پيش خودش نگه داره😑😂

مامانت چه پایه اس

آخه چيكار كنه بيچاره لابد ميخواست از دلش در بياره بيشتر از اين حرف درست نكنه براش آخه اصلا مامان من آدم بي خيالي نيست كه امانتي رو پس نده😂😂

خیلی آدم راحت و رکی هست البته ادم های رک خوب هستن چون قابل اعتمادند به دل نگیرررر

رك بودن خوبه ولي آخه انقدر عجول بودن خوب نيست اونم براي يه خانم به اين سن🙄😶

2706