2410
2553

امروز  صبح خونه مادرشوهرم بودم، حرف از محرم و نذري شد گفت نميدونم امسال نذري بپزم يا نه، منم فقط گوش ميدادم، گفت هرسال از تعداد اونايي كه ميان كمك كم ميشه هركسي يه بهونه اي داره، حالا ايناش هيچي ولي آخرشم يه تشكر خشك و خالي هم از آدم نمي كنن، گفت مامانت و ميگم!!!! منو ميگي شاخ درآوردم، گفت آره تاسوعاي پارسال و سال قبلش هم كه من براش قيمه دادم نكرد وقتي فرداش رفتم پيشش يه تشكر كنه ازم. بعد گفت راستي من ديگه ظرف هم ندارم، ظرفا رو هم پس نميده!!! بخدا داغ كرده بودما، گفتم مامان من ظرفاي شما رو پس نداده؟ گفت آره پاشم برم زنگ بزنم بهش بگم امشب كه مياد جشن ظرفاي منم بياره با خودش

حالا من هي ميگم مامان زنگ نزنيد من خودم ازش ميپرسم ميگه نههه چرا تو بپرسي؟ خودم ميپرسم، بعدشم گفت اصلا امسال من روضه مامانت نميرم. ماه رمضونم اشتباه كردم رفتم و خلاصه. هي بد گفت كه زن مومن نذري رو خوردي ظرف من و بيار شايد لازمم شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

بقیش

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔

زنگ زده به مامانم با حالت طلبكار مامان منم از همه جا بي خبر بيچاره داشت به زن داييم كمك ميكرد براي جشن. بعد كاشف به عمل اومد كه هرسال نذري مامانم و ميداده پسر برادرش ببره، اونم ميداده به دوست دخترش😑 براي مامانم نمي برده

زنگ زده به مامانم با حالت طلبكار مامان منم از همه جا بي خبر بيچاره داشت به زن داييم كمك ميكرد براي ج ...

خخخخخ😂😂😂😂😂😂

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2706