1507
1411
عنوان

عصر جدید-شن

194 بازدید | 21 پست

بچه ها به نظرتون این چیزی که با شن درست کرد جالب بود؟ واقعا لزومی داره این همه با اعصاب روان بازی کنه؟ اهدا عضو خودش خیلی خوبه و لی با روانی ردن مردم؟ من که خیلی اعصابم خورد دختره تصادف کرد تپش قلب گرفتم...آخه هر چیزی خب حدی داره

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1473

کارش خیلی خوب بود 

موضوع جالبی هم داشت نمیدونم چرا مخالفین داره فرهنگ سازی میکنه دیگه

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
داستان چیه من نمیدونم لطفا یکی توضیح بده

اومد در مورد اهدا عضو نقاشی بکشه....خیلی داغون بود اولش مادره حامله بود بچه رو بزرگ کرد...دانشگاه رفت بعد تصادف کرد رفت کما بدنش رو اهدا کردن....خیلی بد بود چه لزومی داره اینکه همه چی رو نشون بدن....شب عیدی 

8
کارش خیلی خوب بود  موضوع جالبی هم داشت نمیدونم چرا مخالفین داره فرهنگ سازی میکنه دیگه

به نظرم هرچیزی جایی داره...قرار نیست یه دقیقه نشستیم چیزه سرگرم کننده ببینیم بشینیم گریه کنیم...این شورش رو درآوردنه...همه دیگه در مورد اهدا عضو می دونن...

1403
[QUOTE=101679121نمیدونم من قضاوت اشتباهی دارم یا کلا همه جااینجوری چرا برنامه قاطی پاتی میشه برنامه ...

نه عزیزم قضاوت اشتباه نمی کنی...اینا خودشون هم نمی دونن چی کار می کنن...برنامه امریکاز گات تلنت رو با این مقایسه کن...چقدر حرفه ای...اینا رو هم از ساعت نه و نیم ببین چه جوری دارن برنامه استعدادیابی نشون میدن....بابا این کاره نیستین دیگه....

1508