2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب پس جوون موندنش هم واسه شماها. 😂 من نوموخوام

پس ایشالله که عروس بشی😂😂😂

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........
2731
عزیزم از آیدیال راضی هستی.واقعا تاثیر داره بخرم...و دور چشم ژیلا برا سیاهی خوبه؟

بله از همش راضیم الان عکس آیدیالو میذارم

💖 پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده 🤲
پس باکیه

پدر و مادر

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........
2740
بچه موقع بارداری از جسم مادر تغذیه میکنه از بافت استخوان مادر  استخوان میسازه

بله, اون قدیما مادر ۱۳ تا بچه زایمان میکردن, کار بیرون و خونه میکردن, بچه ها رو به پشت شون می بستن و پا به پای مردا کار میکردن؛یک عمرم زندگی میکردن

عزیزم از آیدیال راضی هستی.واقعا تاثیر داره بخرم...و دور چشم ژیلا برا سیاهی خوبه؟

💖 پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده 🤲
همیشه فقط ضدافتاب برای ارایش میزدم جدیدا هم انقد گفتن همه که کمسن میزنی تشویق شدم کرم شب و روز و سف ...

منم همیشه ضدآفتاب میزنم ...حتی تو خونه

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚

خدا خودش انگار حالتی رو قرار داده که تا زن ازدواج نکرده و مرحله دوم بچه دار نشده جوانتر به نظر میاد.

ما که خانوادگی اینطوری هستیم با ازدواج یکبار سنمون چند سال یکباره انگار میره روش و با بچه هم یکبار دیگه.

منم همیشه ضدآفتاب میزنم ...حتی تو خونه

درستش همینه

آره شوخرایی هستن که پیر کردن هیچی دق میدن کلا    

شوخر چیه, حداقل بگید شوشو

2706