2752
2734
سفید کننده یعنی چی؟ جای لک هارو میبره؟؟

روشن کنندست 

💖 پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده 🤲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونوقت دیگه پیر میشدم نمیتونستم تو این تاپیک کامنت بذارم که 

وا, مگه شوهر پیر میکنه آدمو

شنیدن کی بود مانند دیدن

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........
2731

۳۳سالمه اما انگار ۲۵  از اول بی بی فیس بودم

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
خب خواهرتون ازچی براصورت استفاده میکنه

هیچی ...من فکرمیکنم ارثیه ...چون بابام هم اونجوریه ...کلا من وخواهرمو یه برادر بزرگم کوجیک نشون میدیم چون شبیه بابامون هستیم اما دوتا برادرای دیگم نه بزرگتر نشون میدن اونا به مامانم  رفتن

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚

من ۲۸ سالمه و  هرکسی بار اول می بیندم میگه ۱۷ ، ۱۸ بهت میخوره😁

کار خاصی ام نمیکنم اول اینکه ژنتیکی اینطوریم یعنی داداشمم ۳۵ سالشه بهش ۲۶ یا ۷ میخوره

کلا توی فامیلمون زیاده

ولی خودمم زیاد میخندم و پوستمم خوبه

Dance me to the end of Love...
دکتر ژیلا، دورچشم و شب و روز آیدیال سفید کننده 

عزیزم از آیدیال راضی هستی.واقعا تاثیر داره بخرم...و دور چشم ژیلا برا سیاهی خوبه؟

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
خب آره بیشتربخاطرزایمان وسختی بچه داری

وای, حرفا میزندیدا, کی رو دید با بچه داری پیر بشه؟ خوب تمام مسولیت بچه با مادر نیست که

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........
2706