2733
2734
عنوان

قرص زینک پلاس بیاین سوال دارم لطفن

| مشاهده متن کامل بحث + 11983 بازدید | 31 پست
اها باشه ممنون چون من این قرصای اهن معمولی رو میخوردم حالم از مزه اش بد میشد حالا این قرصه برا شوهرم ...

بستگی داره ریزشش ارثی باشه یا مشکل کمبود ویتامین داره اگه کمبود ویتامین باشه اره اما اگه ارثی باشه نه برای خودت هم قرص اهن خارجی بگیر من فیفول میخورم راضیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من امروز صبح بعد نزدیکی از حال رفتم شوهرم خیلی ترسیده بود میخاست زنگ بزنه اورزانس بعد از ظهر اومده هی میگه تو چون کم خونی هرچی هم میگم زیاد بخور لاغر شدی کم خونم هستی واسه همین از حال رفتی بیچاره خیلی ترسیده صبح الان رفت قرص اشتها اور وهمین زینک پلاسو گرفته برام

برای سلامتی مسافر توراهیم یه صلوات بفرستین
2728
بستگی داره ریزشش ارثی باشه یا مشکل کمبود ویتامین داره اگه کمبود ویتامین باشه اره اما اگه ارثی باشه ن ...

یه بسته قرص اهن خارجی بهم نشون داد مثل همین ایرانیا بود شکلش میگفت 38 تومنه قیمت یه بسته ده تاییش

زينك واسه رشد خوبه البته من نميخورم چون افزايش ميل به غذا هم مياره چاق ميشم

اره میگن تو سن رشد نباید بدون نسخه استفاده کرد قرص رو

یه بسته قرص اهن خارجی بهم نشون داد مثل همین ایرانیا بود شکلش میگفت 38 تومنه قیمت یه بسته ده تاییش

فیفول کپسول شفاف داره که مر از دونه های رنگی هست هم اهن داره هم اسید فولیک

فیفول کپسول شفاف داره که مر از دونه های رنگی هست هم اهن داره هم اسید فولیک

اها اره کپسولای شفاف توش دونه دونه است ابجیم موقع حاملگیش میخورد میگفت خیلی خوبه 

2738
2706