2733
2739
عنوان

قرص زینک پلاس بیاین سوال دارم لطفن

11977 بازدید | 31 پست

سلام خانوما من یه بار رفتم داروخونه گفتم قرص اهن میخوام گفت خارجی یا ایرانی منم گفتم هرکدوم میدونین بهتره اونم قرص زینک پلاس رو داد بهم الان این قرص برای کم خونی خوبه یا اشتباهی داده بهم

برای سلامتی مسافر توراهیم یه صلوات بفرستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زینک پلاس همه ویتامینا و آهن رو داره. زینکم داره که برای مو خوبه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

برای پوست مو و ناخون خوبه

آهای توییکه میخوای پست بذاری ریپلای کنی اول فک کن بعد بنویس شاید یه حرفی بزنی بعد نتونی جم کنی فقط تاپیک نزن برام دعا کنین حواست باشه دری وری ننویسی کسی ازت ناراحت شه خدا فقط دعا های مارو گوش نمیکنه ها😏اگه جوابتو نمیدم نه اینکه زبون ندارم نه دارم خوبشم دارم اما دارم مراعات میکنم بخاطر یکی که اصلا نمیشناسمش یه گناه دیگه برام ثبت نشه خیلی ناراحتی بیا خصوصی برات قرص تجویز کنم وگرنه با تمام این وجود ریپلای کردی دری وری گفتی فقط میتونم برای حالت دعا کنم چون حالت خیلی بده سلیقه ی همه مثه هم نیست همه تو یه جور محیط بزرگ نشدن و این هم معنی اینو نمیده محیطی که تو بزرگ شدی بهتره مخالفی اوکی حرف می‌زنیم اما با آرامش جنگ نداریم اگه با جنگ میحرفی فقط و فقط یه کلام بدبخت خانوادته و جمله ی آخر لطفا با دقت تاپیکا رو بخون از هر چیز سو استفاده نکن جبهه نگیر مسخره نکن سرکوفت نزن تحقیر نکن همه حق انتخاب دارن حق نداری بجای کسی تصمیم بگیری خیلیا میان اینجا دردو دل پس مواظب حرف زدنت باش که بیشتر زخم نزنی به دلش تامامقصاوت ممنوع تو جای خودتی فقط حق نداری دیگر نو قضاوت کنی تو تو جایگاه اون نبودی     بی عرضگی هاتون رو تقصیر من نندازید با تشکر ``قسمت``

اخه الانم رفتم دوباره بگیرم گفتم از اون خارجیهاش بدین یه شکل دیگه بود بعد که گفتم قرصه زله ای بوده گرفتم دفعه پیش وقهوه ای بوده گفت اها اون ک شما میگی زینک هستش دیگه نگفت ک اینم قرص اهنه یا نه

2738

اگه هدفت اهن بوده که اشتباه داده اما تو بعضی از زینک ها اهن هم هست اما الویت قرص زینک به همون زینو هستش ممکنه اهن هم نداشته باشه اما اگه میخوای اهن مصرف کنی زینک پلاس جوابگو نیست

زينك پلاس روى داره با ويتامين ث اگه ميخواى هم روى داشته باشه هم آهن هم اسيد فوليك من فولايرون زينك رو پيشنهاد ميكنم عاليه ايرانيه قيمتشم مناسبه بدون زينكشم هست اگر دوست ندارى 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
اگه هدفت اهن بوده که اشتباه داده اما تو بعضی از زینک ها اهن هم هست اما الویت قرص زینک به همون زینو ه ...

اها باشه ممنون چون من این قرصای اهن معمولی رو میخوردم حالم از مزه اش بد میشد حالا این قرصه برا شوهرم خوبه خیلی ریزش مو داره ببینم خوب میشه ریزش یا نه 

2706