2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من کتابشم خوندم، اصلا دیدی سندروم مامانه چقدر عجیبه و ترسناکه؟

خیلییی

وای خیلی داستان مریضی داشت

من از خواهر کوچیکه ام‌ میترسیدم از اول

مامان مامانش 🤐

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
2720
من‌کتابشو خوندم 🤐

البته کاراکتر اصلی انقدر تو سریال خوبه که به نظرم سریالش رو هم ببین من اول سریال رو دیدم بعد کتاب رو خوندم و آبله مرغون گرفته بودم توی استراحت دیدمش و بعد کتاب رو خوندم و مامانم هی ازم مراقبت میکرد بهش مشکوک شده بودم :)))))))

البته کاراکتر اصلی انقدر تو سریال خوبه که به نظرم سریالش رو هم ببین من اول سریال رو دیدم بعد کتاب رو ...

من بازیگرشو دوست دارم خیلی

ولی بعد از خوندن کتاب یه جوری شدم 😂😂😂😂😂

و‌کرمم گرفته جاهای تاریک و بخونم

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
من بازیگرشو دوست دارم خیلی ولی بعد از خوندن کتاب یه جوری شدم 😂😂😂😂😂 و‌کرمم گرفته جاهای تا ...

اوه من اینو نخوندم.

ببین آره من هم واقعا عاشق امی آدامز ام. صداش، بازیش.

بعد آیا رمان قبلی نویسنده هه رو هم خوندی؟ گان گرل؟ اونم عالییییه و فیلمشو فینچر ساخته عالییییی.

اوه من اینو نخوندم. ببین آره من هم واقعا عاشق امی آدامز ام. صداش، بازیش. بعد آیا رمان قبلی نویسنده ...

وای وای گان گرل و من میپرستممممم 😭😭😭😭😭😭😭

فوق‌العاده‌اس واقعا

فیلمشم عالی بود و کاملا وابسته به متن 👌🏻

2714
وای وای گان گرل و من میپرستممممم 😭😭😭😭😭😭😭 فوق‌العاده‌اس واقعا فیلمشم عالی بود و کاملا وابسته ...

من دختری با تتو اژدها رو هم خیلی دوست دارم و از آشناییت خوشوقتم :))

من دختری با تتو اژدها رو هم خیلی دوست دارم و از آشناییت خوشوقتم :))

من اونو ندیدم... چون یه بار پلی‌اش کردم، همینجوری زدم جلو رسیدم به جایی که یکی داشته به دختر تجاوز میکرد 🙃🙂 

منم همین‌طور 😍