1345
1341

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1350

بلی

من عفونت شدید داشتم با عنبر نسارا و سرکه طبیعی طبیعی  خوب شدم

دکتر معاینه ام کرد گفت زخم داری، ۱۰ روز بعدش گفت زخم نداری 

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در کل انتظار چیز مزخرفیه!انتظار محبت! انتظار شاگرد اول بودن! انتظار قبولی تو دانشگاه خوب! انتظار یک مرد مرد! انتظار احترام! انتظار بچه دار شدن! انتظار بدنیا اومدن بچه ات! انتظار سالم بودن بچه ات! انتظار خوب بزرگ شدن بچه ات! انتظار محبت از طرف بچه ات! انتظار شاگرد اول شدن بچه ات! انتظار قبولی  بچه ات تو دانشگاه خوب! انتظار یک مرد مرد یا یک زن نجیب واسه بچه ات! انتظار احترام همه ب بچه ات! انتظار بچه دار شدن بچه ات ! انتظار بدنیا اومدن بچه بچه ات! انتظار سالم بودن بچه  بچه ات! انتظار خوب بزرگ شدن بچه بچه ات! انتظار محبت از طرف  بچه بچه ات! انتظار تمومی نداره.... انتظارای که خدا وایساده اون بالا، ب غرغر کردن و نق زدن و قهر کردن بنده اش میخنده....چون میدونه تهش واسش خیر پیش،میاد صبر میکنه ب زبون کجی بنده اش...خوبه عجله نکنیم ولی انگار نمیشه😉
بلی من عفونت شدید داشتم با عنبر نسارا و سرکه طبیعی طبیعی  خوب شدم دکتر معاینه ام کرد گفت ز ...

چند روز دود دادی ؟؟؟ منم زخم دارم .... سرکه طبیعی؟؟؟

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام نی‌نی، حال عجیبی دارم یه حال خیلی خوب، یه حس تازه انگاری روبه‌روی من از امروز در یه دنیای خیالی بازه دنیایی که با اون به هم رسیدیم بدون تو یه لحظه اون‌جا نیستم تو اومدی پا تو دلم گذاشتی تو با منی، من دیگه تنها نیستم🤰
1376
1226
1339