1345
1363
عنوان

کدوم قشنگتره؟؟

168 بازدید | 13 پست

مبینا،مه‌یاس،آیناز،آوا،آرمینا(آرمیتا نیست)،آنیتا،زهرا،ملیکا(البته تو شناسنامه فاطمه هست)مهرآنا،نیکا،سارینا،دیانا،مهلا....

حسین،سهراب،امیرحسین(امیر صدا میکنیم)،سجاد،امیدرضا(امید میگیم بهش)سینا،امیرعلی،علی،سعید...

اینا اسم بچه‌های فامیلامونه..کدومشون قشنگتره؟؟هم دختر هم پسر...

من خودم برا دختر آوا و دیانا و آیناز و مه‌یاس رو دوست دارم...برای پسر هم سهراب و سینا😍

♡[خدای من همان خدای حیوانات است...🐾❤]♡..هرجا ببینم حیوونی رو دارن آزار میدن یا دربارش بد میگن برام مهم نیست که طرف کیه منم باهاش بد برخورد می‌کنم،حتی اگه بشه میزنمش..:)..تا وقتی حیوانات هستن منم هستم☺😁وجودم به وجود اونا وصله...❤😍همه‌ی زندگیم حیوانات هستن...با عذابشون منم عذاب میکشم و با خوشبختی اونا خوشبختم‌..❤نفسم بند نفس‌های حیوانات است🐾💜 مرغ مینام هم نفس و عمرمه...اسمشم آقا مانی🙄❤🕊

چقد زیااااد😂😂

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در کل انتظار چیز مزخرفیه!انتظار محبت! انتظار شاگرد اول بودن! انتظار قبولی تو دانشگاه خوب! انتظار یک مرد مرد! انتظار احترام! انتظار بچه دار شدن! انتظار بدنیا اومدن بچه ات! انتظار سالم بودن بچه ات! انتظار خوب بزرگ شدن بچه ات! انتظار محبت از طرف بچه ات! انتظار شاگرد اول شدن بچه ات! انتظار قبولی  بچه ات تو دانشگاه خوب! انتظار یک مرد مرد یا یک زن نجیب واسه بچه ات! انتظار احترام همه ب بچه ات! انتظار بچه دار شدن بچه ات ! انتظار بدنیا اومدن بچه بچه ات! انتظار سالم بودن بچه  بچه ات! انتظار خوب بزرگ شدن بچه بچه ات! انتظار محبت از طرف  بچه بچه ات! انتظار تمومی نداره.... انتظارای که خدا وایساده اون بالا، ب غرغر کردن و نق زدن و قهر کردن بنده اش میخنده....چون میدونه تهش واسش خیر پیش،میاد صبر میکنه ب زبون کجی بنده اش...خوبه عجله نکنیم ولی انگار نمیشه😉

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1379

انیتا

سینا

فقط 33 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍تیکر تولد یگسالگی آدریانا جونمه😍😍😍😍

اوا ایناز مه یاس قشنگه ولی من اسم دخترسلین خیلی دوست دارم وسلمی

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداخیلییییییییی بزرگه......ازخداناامیدنشو❤❤❤❤

اسم پسراشون چرا انقدر سن بالاس

شازده کوچولو گفت :بعضی کارا ، بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنه ...گل گفت : مثه چی ؟شازده کوچولو گفت :  مثه وقتی کهمیدونی دلم برات بی‌قراره و کاری نمیکنی !
1376

منم همونایی ک خودت انتخاب کردی

حالا خودت بگو

رهام یا آرتین

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در کل انتظار چیز مزخرفیه!انتظار محبت! انتظار شاگرد اول بودن! انتظار قبولی تو دانشگاه خوب! انتظار یک مرد مرد! انتظار احترام! انتظار بچه دار شدن! انتظار بدنیا اومدن بچه ات! انتظار سالم بودن بچه ات! انتظار خوب بزرگ شدن بچه ات! انتظار محبت از طرف بچه ات! انتظار شاگرد اول شدن بچه ات! انتظار قبولی  بچه ات تو دانشگاه خوب! انتظار یک مرد مرد یا یک زن نجیب واسه بچه ات! انتظار احترام همه ب بچه ات! انتظار بچه دار شدن بچه ات ! انتظار بدنیا اومدن بچه بچه ات! انتظار سالم بودن بچه  بچه ات! انتظار خوب بزرگ شدن بچه بچه ات! انتظار محبت از طرف  بچه بچه ات! انتظار تمومی نداره.... انتظارای که خدا وایساده اون بالا، ب غرغر کردن و نق زدن و قهر کردن بنده اش میخنده....چون میدونه تهش واسش خیر پیش،میاد صبر میکنه ب زبون کجی بنده اش...خوبه عجله نکنیم ولی انگار نمیشه😉
منم همونایی ک خودت انتخاب کردی حالا خودت بگو رهام یا آرتین

رهام

♡[خدای من همان خدای حیوانات است...🐾❤]♡..هرجا ببینم حیوونی رو دارن آزار میدن یا دربارش بد میگن برام مهم نیست که طرف کیه منم باهاش بد برخورد می‌کنم،حتی اگه بشه میزنمش..:)..تا وقتی حیوانات هستن منم هستم☺😁وجودم به وجود اونا وصله...❤😍همه‌ی زندگیم حیوانات هستن...با عذابشون منم عذاب میکشم و با خوشبختی اونا خوشبختم‌..❤نفسم بند نفس‌های حیوانات است🐾💜 مرغ مینام هم نفس و عمرمه...اسمشم آقا مانی🙄❤🕊