1373
1363

خال داری رو ابروت؟🤔🤔

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

1350
تو  رو خدا اینجوری نگو .از دیروز افسردگی دارم

نه واسه شکلش نمیگم.کلا جراتت زیاد بوده حتما.من که اصلا جرات ندترم واسه این کارا.شکلشم درست میشه فکر کنم یکم نازک تر و کمرنگ تر بشه

یا امام حسین عزیزمو شفا بده دیگه هیچی نمیخوام ازت

واییی این چیه؟

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍تیکر تولد یگسالگی آدریانا جونمه😍😍😍😍
1376
اونا خون آبه هست اومده رو ابروم

🙁🙁

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
خداروشکر لااقل شما بهم امید دادی .بدم اومده از خودم

من ۳ سال زدم. دوبار تمدید کردم.اولش شبیه هیولام. بعد خوب و خوشگل میشم

به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد...  
واسه شما هم همینقدر کلفت بود؟شوهرم بهم میگه چیه برو پاک کن.خیلی کلفته و بهم نمیاد

اره

از شما کلفت تر بود . چون خیلی ورم داشت .تازه حمام بری تمام زخما میریزه و فکر میکنی رنگش رفته. بعد ۲۰ روز دوباره خوب میشه و جا میفته باز باید بری ترمیم😂😂

1226
حمام بری متوجه میشی😂😂

برای شما هم اینجوری بود که حس میکردین بهتون نمیاد؟ .آخه به بعضیا کلفت میاد و چهره جدیدی میده .ولی همون لحظه که کشید با مداد کلفت بود و حس کردم بهم نمیاد .ولی هی میگف جمع میشه

برای شما هم اینجوری بود که حس میکردین بهتون نمیاد؟ .آخه به بعضیا کلفت میاد و چهره جدیدی میده .ولی هم ...

اره . میگم شبیه هیولا شدم. بعد خط چشمم زده بودم . کلا خودم دیدم وحشت کردم‌ . اما الان میگم کاش اینبار برا تمدید ی درجه پهنش کنم

1339