2733
2739
عزيزم شوهر من استفاده ميكنه همراه با قرص فاموتيدين براي معده دردش ميخوره.مشكل خاصي هم پيش نيومده تو ...

سلام

میگم که عوارض ایجاد نکرد تو همسر شما؟ بعد از ترک دارو علائم عصبی پیدا نکردن؟ یا موقع مصرف خواب آلودگی یا حواسپرتی نداره؟

والا دکتر گوارش منم دیروز نوشته برام، تو گوگل رفتم دیدم برای همین روانپریشی و اسکیزوفرنی و اینا زده، الان بدتر استرس گرفتم بجای اینکه باعث کاهش استرسم بشه 😂

داروی تری فلوپرازین یکی از داروهای ضد روان پریشی است که اغلب برای کنترل و کاهش علائم سایکوز (توهم و هذیان) در درمان اسکیزوفرنی به کار می‌رود. گاه با وجود عوارضِ دارو، پزشک مزایای آن را بیشتر دانسته و قطع دارو را لازم نمی‌بیند. بنابراین بدون مشورت متخصص هرگز دارو را به طور خودسرانه قطع نکنید. اگر بیمار نتواند از تری فلوپرازین استفاده نماید پزشک داروی دیگری را جایگزین خواهد کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تری فلوئو پرازین کاربرد متنوع داره من پرموتیدون برای حالت تهوع میخوردم مثل استامینوفن بود و موقتی ...

سلام عزيزم من الان تاپيكتونو ديدم علائم شماچي بود كه دكتراين قرص رو تحويزكرده من دوماهه تهوع شديددائمي  وبي اشتهايي وحشتناك داشتم بزور آب ميخوردم نميرم ده تادكتررفتم چكاب كامل دادم همشون ميگفتن چيزيت نيست تاامروز يه دكترمعاينم كردگفت همه اين حالتات واسه اضطراب واسترسه واين قرص رونوشته شبي يكي بخورم نميدونم نتيجه ميگيرم بااين وضع وحشتناكم يانه

2731
سلام عزيزم من الان تاپيكتونو ديدم علائم شماچي بود كه دكتراين قرص رو تحويزكرده من دوماهه تهوع شديددائ ...

اشتهات چطوره

منم هیچی نمیخورم هیچی

دکتر بهم داده

عزیزای دلم برای اینکه آرامش به زندگیم برگرده یه صلوات مهمونم کنید لطفا♥️
2738
سلام عزیزم اره عالی بود حتما استفاده کنید خوب میشیدحالت تهوع بدترین حس دنباست

اره  میدونم تهوع و خوب میکنه سه سال من خوردم عالی بودم الان وسواس گرفتم میذم اینترنت میخونم میگم فشارم و نندازه

2706