2733
2734
تری فلوئو پرازین کاربرد متنوع داره من پرموتیدون برای حالت تهوع میخوردم مثل استامینوفن بود و موقتی ...

سلام عزیزم پیامت رو خوندم چقدر امیدوار شدم من مدتیه حالت تهوع گرفتم همه ازمایش و سنوگرافی هم رفتم و الهی شکر مشکلی نداشتم و هر داروی ضد تهوعی میخوردم بی تاثیر بود امروز رفتم پیش روانپزشک و این قرصه رو بهم داد حالا میترسم اینم برام بی تاثیر باشه... واقعن برای شما جواب داد؟؟؟ من حالت تهوع استدسی دارم و جاهایی که رودروایسی دارم حالت تهوع شدیدددد میگیرم و هیچییی نمیتونم بخورم

سلام عزيزم من الان تاپيكتونو ديدم علائم شماچي بود كه دكتراين قرص رو تحويزكرده من دوماهه تهوع شديددائ ...

سلام عزیزم شما درمان شدید منم دقیقا مثل شما هستم من حتی بالا هم میارم.. خیلی ناراحت کنندس برام اخه هیچی نمیتونم بخورم مخصوصا جاهایی که غریب هستم و رودروایسی دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم شما درمان شدید منم دقیقا مثل شما هستم من حتی بالا هم میارم.. خیلی ناراحت کنندس برام اخه ه ...

عزیزم نگران نباش خوب میشی من کلا ناامید ناامید شده بودم هرروزم بدترازدیروز بود فکرمرگ ثانیه ای ولم نمیکرد ولی به یاری خدا ودستان شفابخش پزشکم خوب شدم برات سلامتی آرزومندم چن وقته اینجوری هستین وتهوعتون چجوری شروع شد وآیا دائما این تهوع رو داری؟

2728