2733
2739
عنوان

مامان ها توجه کنند لطفا...

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 40 پست

یه سری نکته هاتو کارتون‌ها هست که اونم رو اعصاب منه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
من اصلا پویا نمیذارم 😶😶😶😶

من یه مدتی جم کیدز و میگرفتم وااای اونا بدترررن دیگه دخترم کاااامل تبلیغ پاپیتا رو برام میگفت

⛔ 🚫 ⛔جون مادرت لایک نکن منو🙏صپاص

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تبليغات شبكه هاى كارتونى ديگه رو ببينى خداروشكر ميكنى بچه تون به پويا علاقه داره😣 دختر من هركار مي ...

وای اره اونا افتضاح ترن،وسط کارتون تبلیغ مثلا ترک اعتیاد میزاره یارو رو قششنگ نشون میده که داره مواد میکشه😐😐😐

2740
پسر سه ساله منم هر رووووز میگه بریم پارک ژوراسیک  .حالا مگه ما تهرانیم که ورداریم ببریمش😕

ای گفتی

پسره من 2سال و نیمشه میگه منو ببر 

ازون بچه ها هم هس که باید همه چی طبق خواستش باشه

اخه ما که تو شهرمون یه پارک معمولی هم نداریم

ژوراسیک از کجا بیارم براش 

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
من یه مدتی جم کیدز و میگرفتم وااای اونا بدترررن دیگه دخترم کاااامل تبلیغ پاپیتا رو برام میگفت

نه منظورم اینه که اصلا تلویزیون تعطیله، نمیدونم پویا روی کدوم کانال میگیره اصلا😄

شبا که پسرمو میخوابونم یکی دو ساعت خودم فیلم میبینم 😁😁

خوبه که به گذشته نگاه کنی، ولی بهش خیره نشو 🧐😃
تبليغات شبكه هاى كارتونى ديگه رو ببينى خداروشكر ميكنى بچه تون به پويا علاقه داره😣 دختر من هركار مي ...

😱من تو ماهواره خونه یکی از فامیل تبلیغاتشو دیدم همش عروسکای توووووووپ واالا من با این سنم حسرت خوردم چرا از اونا ندارم، دیگه بچه بماند

شهادتت مبارک سردار
نه منظورم اینه که اصلا تلویزیون تعطیله، نمیدونم پویا روی کدوم کانال میگیره اصلا😄 شبا که پسرمو میخو ...

جدی؟آفرین...چطوری سرگرمش میکنی تو خونه پس؟

جدی؟آفرین...چطوری سرگرمش میکنی تو خونه پس؟

منکه پسرم عاشق آچمزه

ماشالا دیشب تا شروع شد میگفت باباش پیدا شد؟؟؟😁😁😁😁

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉