2737
2734
عنوان

مامان ها توجه کنند لطفا...

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 40 پست

كارتوناى سينمايي هم كه افتضاحه كارتونى نديدم كه اخرش كار به عشقو عاشقى كشيده نشه 

از الان بچه رو حساس ميكنن

الان ديگه دى وى دى ميگيرم براش ميذارم 

كارتون باب اسفنجى و گربه سگ و كارتوناى قديمى خيلى بهتر از جديدا هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

كارتوناى سينمايي هم كه افتضاحه كارتونى نديدم كه اخرش كار به عشقو عاشقى كشيده نشه  از الان بچه ...

خب دهه شصتی بگیر براش

من برا بچم گلنار

زی زی گولو

دنیای شیرین

پینوکیو 

سند باد 

گرفتم اونا رو نگاه میکنه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2728
ای گفتی پسره من 2سال و نیمشه میگه منو ببر  ازون بچه ها هم هس که باید همه چی طبق خواستش باشه ...

عزیزم ما هم که تهرانیم نرفتیم /همکارم گفت ما رفتیم 4 تایی برامون نزدیک 400 شد منم بیخیال شدم 

خدایا مرا آن ده که آن به   
ای گفتی پسره من 2سال و نیمشه میگه منو ببر  ازون بچه ها هم هس که باید همه چی طبق خواستش باشه ...

حالا ما که پاشدیم یه روز تو این هوا گرمی رفتیم مشهد پارک ملت بالای سه سال نفری سی تومن گرفتن فکرشو بکن هر وسیله بازی که پسر سه سالمو بردیم یا گفتن سنش کمه یا گفتن قدش کوتاهه !!!! بخدا باور کن چهار نفر 120 دادیم فقططط یک قطاری تونست پسرم چند بار سوار بشه با یک اسب چرخون. بقیه را نمیذاشتن شاید ما هم چهل تومنم خرج نکردیم از اون 120 تومن😐😔

عزیزم ما هم که تهرانیم نرفتیم /همکارم گفت ما رفتیم 4 تایی برامون نزدیک 400 شد منم بیخیال شدم 

ژوراسیک پارک من چندماه پیش رفتم بکیش براش دایناسوراس  یکی برا حشرات هرکدوم بلیطش 15تومن 

چطور 400تومن شده؟؟؟؟

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
خب دهه شصتی بگیر براش من برا بچم گلنار زی زی گولو دنیای شیرین پینوکیو  سند باد  گرفت ...

اره مجموعه كامل نوستالژى دهه ٦٠ كه تبليغشو ميكرد براش گرفتيم 

دكتر بالتازار

دزد عروسك ها

شنگول و منگول😄

2738
ژوراسیک پارک من چندماه پیش رفتم بکیش براش دایناسوراس  یکی برا حشرات هرکدوم بلیطش 15تومن  ...

کارگاه سفال و غرفه آشنایی با زنبور و عکس و اینا ....

نمیدونم والا /اون منو حسابی ترسوند  

خدایا مرا آن ده که آن به   
کارگاه سفال و غرفه آشنایی با زنبور و عکس و اینا .... نمیدونم والا /اون منو حسابی ترسوند   &nbs ...

الکی ترسونده 

عکس هم لازم نیس بگیری خودت با گوشیت عکس بگیر چیز خاصی نیس ک لازم باشه با دوربین حرفه ای بگیرن

من که دخترم خیلی خوشش اومد حتما ببرش

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
جدی؟آفرین...چطوری سرگرمش میکنی تو خونه پس؟

آره واقعا.. والا خودمم موندم، چشم بهم میزنیم شب میشه، از صبح بیدار میشه من هرجا میرم دنبالم میاد همونجا میشینه بازی میکنه، با اسباب بازی، کاسه قابلمه، بعضی اوقات براش آهنگ خام یا بچگونه میذارم دوست داره میخنده شادی میکنه، میاد تو اتاق با کاغذ دفترا و وسایلم بازی میکنه.. 

فعلا 11 ماهشه، خلاصه تا شب وقتمون میگذره دیگه.. بزرگتر بشه میشه رفت بیرون، پارک، تو خونه با بازی های فکری سرگرمشون کرد.. 

سعی کنید تلویزیون کمتر روشن کنید تا وابسته نشه، اولش برای خودتونم سخته ولی بعد عادت میکنید 😊

خوبه که به گذشته نگاه کنی، ولی بهش خیره نشو 🧐😃