2737
2734
عنوان

مامان ها توجه کنند لطفا...

280 بازدید | 40 پست

#پویا_بدون_تبلیغات

به نظر من شبکه پویا با اختلاف پرمخاطب ترين شبکه صداوسیماست؛ مخاطبین خردسال و به تبع آن پدر مادرهایی که مجبورند با کودکانشان برنامه های پویا را تماشا کنند  من خانه و خانواده دارای فرزند خردسالی را ندیده ام که درخانه شان تلویزیون روی شبکه ای غیر از پویا بچرخد! یا از پویا شروع میشود؛ یا به پویا ختم می شود! تلویزیون خانه خود ما حداقل هر روز صبح با پویا روشن میشود

پویا می تواند منبعی برای شکلدهی سبک زندگی به نسل نوپای ما باشد؛ فرصتی که می توان از طریق آن بسیاری از ناهنجاری ها و کجروی های اجتماعی و فرهنگی را اصلاح کرد! حتی خانواده ها را از طریق فرزندانشان تادیب و تربیت نمود

اما این چند وقته پویا هم بسیار آزار دهنده شده است! دیروز دخترم می گوید «بابا بیا بریم شهرفرش برایم فرش کودک بگیر»؛ امروز می گوید: «بریم دو تا بسته بایودنت بخریم

واقعا جناب #علی_عسگری این چه سازمانی است که نمی فهمد برای بچه خردسال نباید تبلیغات تلویزیونی پخش کرد! این چه سازمانی است که نمی فهمد به لحاظ روانشناسی کودکان تفکیکی بین آگهی بازرگانی با برنامه کودک قائل نمی شوند! آیا کودکان هم باید منبع درآمدزایی شما باشند!؟واقعا حیف نیست عوض اینکه مغز نسل آیندمون با اشعار حافظ و سعدی و آیات قرآن یا انواع شعر های بچگانه ی زیبا پر بشه درعوض پربشه از شعرای بی معنی سس دلپذیر و ماشعیر عالیس و پفک لینا و مشتی آت و اشغال...

ما #پویا_بدون_تبلیغات رو میخواهیم

این هشتک و این مطلب رو منتشر کنید، تا مطالبه عمومی بشه

تو نظرات سایت شبکه پویا نظر بزارید بلکه رسیدگی بشه

⛔ 🚫 ⛔جون مادرت لایک نکن منو🙏صپاص

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باورتون میشه صب برا نماز پاشدم دیدم ناخود اگاه دارم تو ذهنم زمزمه میکنم

جوین اورد سلامتی😐😐

اه شورشو دراوردن دیگه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
پسره من میگه می می شو بده هلو شو بده😁😁😁

😅😅😅😂😂😂

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
2738

تبليغات شبكه هاى كارتونى ديگه رو ببينى خداروشكر ميكنى بچه تون به پويا علاقه داره😣

دختر من هركار ميكنم پويا رو نميبينه مجبورم بشينم باهاش نگاه كنم موقع تبليغ عوضش كنم

(تبليغ بزرگ شدن با*سن و سينه است)

خواهرم سر همین تبلیغات بیخود و شعرای بی خودترش خودش برا بچه اش پهلوانان و قصه ما مثل شد و شکرستان اینا دانلود میکنه میزاره

چون یه بار یکی از این شعرهارو بد تلفظ میکرد فحش. میشد😓همه هار هار میخندیدن این بدتر تکرار میکرد

اتفاقا دیروز داشتم به این موضوع فکر میکردم

آخه بچه ها از هرچیزی تقلید میکنن،

یکیش همین تبلیغ جدید تخت و فرش،فک کنم همه بچه ها ازشون میخوان

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...