2733
2739
عنوان

چکار کنم مامانا😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خیلی منطقی بود میخوام روشمو عوض کنم اما بازم احساس میکنم مامان بدی هستم وقتی نمیتونم از بچم دفاع کنم

داداش منم همین جور بود همش بچه ها میزدن چون مامانم گفته بود نزن نمی زد فقط گریه میکرد دیگه مامانم به پدر مادراشون گفت اگه بچتون زد بچه منم زد ناراحت نشید تا دیگه درست شدن . گفت بچه شما عزیز بچه منم عزیز به بچه ها هم گفت زدین میزنتون 

وقتی یه نفر میخاد با حرفاش ناراحتتون کنه خونسرد باشید و آرامشتون رو بهم نریزید اون هدفش بهم ریختن آرامش و اعصاب شماست پس نباید این اجازه رو بهش داد..
نازیلا جان دومین باره تاپیک میزنم چون موضوع برام مهمه،شاید یکی این موضوع رو داشته و تونست بهم راهکار ...

اول اينكه جفتشون بفرست ي كلاس رزمي بي نهاااااااااايت موثره

دوم اينكه ازمايش خون بده كه مطمئن بشي كم خون نيستن

كم خوني عامل ترسه واقعا موثره

اين دوتا تجربه من بود كه بعد پنج سال كتك خوردن دخترم به دست اوردم

2738
یا میرم بچمو مثلا بغل میکنم بیار اینور از رو سر اون بچه هه رد میکنم پاشو میکوبم تو سرش😬😬😬😬😬

😂😂😂😂😂😑😑😑😑😑

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸

میدونی چیه اگه بچه ها دعواشون بشه هر کدوم ضربه اول بزنه اون یکی دیگه تا اخر از ترس کتک خور میشه باید یادش بدی ضربه اول بزنه اگه دعواش شد که طرف بترسه.بچه یه اشناهامون همیشه پسرم میزد ما هم فقط حرص میخوردیم یه سری قرار بود بیان خونمون از قبل بهش گفتیم کتک خوردی بزن.اونام همین که اومدن تو پسرم یکی خوابوند تو گوش بچه و بعدشم رفت پتوشو اورد انداخت رو سرش حرصش میداد.باور کن مثل مجسمه شده اون اون بچه سر چهل دقیقه پاشدن رفتن ولی دل ما بسی خنک شد.

یا میرم بچمو مثلا بغل میکنم بیار اینور از رو سر اون بچه هه رد میکنم پاشو میکوبم تو سرش😬😬😬😬😬

بدجنس کی بودی تو🤣🤣🤣🤣

برای چیزی که ۵ سال بعد؛۵ دقیقه هم بهش، فکر نمیکنی حرص نخور.  
😆😆😆😆😆😆گاهی بدجنسی لازم

من بخاطر پسر کوچیکم خیلی پسر بزرگم رو دعواش میکنم طفلکی رو وسایل خوراکی هر چی باشه بخاطر گریه و جیغ و داد کوچیکه مجبورم به زور ازش بگیرم بدم به پسر کوچیکم،بزرگه7سالشه کوچیکه 1/5سالش  

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸

من خودم از 7 سالگی کلاس رزمی گذاشتنم تا 16 سالگی هم کار کردم خیلی به دردم خورد یه چند باری با پسرا تو کوچه دعوامون شد پیادشون کردم ولی الان فکر مینم خدا به بابام رحم میکرده چون من تمام ضربه ها رو تو دعوا به دماغ طرف میزدم.بابام یادم داده بود دعوات شد ضربه اول بزن تا طرف بترسه😃😃😃😃😃😃😃

2706