2726
عنوان

چکار کنم مامانا😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 54 پست
بهش بگو وقتی کسی میزندت ازش فاصله بگیر بگو اول دستاتو بیاد جلو صورتت که به صورتت ضربه نخوره و بعد سر ...

خیلی منطقی بود میخوام روشمو عوض کنم اما بازم احساس میکنم مامان بدی هستم وقتی نمیتونم از بچم دفاع کنم

گلم من رک وپوست کنده به پسرم یاد دادم هرکی تورو زد توهم ازخودت دفاع کن وبزن اصلاهم برام مهم نیست پسرم بگه مامانم بهم یاد داده خودم از اول به همه گفتم که به پسرم یاد دادم هرکی زدش اونم بزنه شما چه جور مادری هستی که بچه ت رو توسری خور بار میاری به بچت یاد بده که حقش رو بگیره از خودش دفاع کنه فردا بچت باید بره مدرسه قرار همه جا تو سری بخوره...این سری دیدی هرکی کاری کرد وانداخت گردن پسرت هرکی داره دعواش میکنه رک وپوست کنده  وبدون تعارف بگو یه لحظه اجازه بدید ببینم خودش چی میگه بعد به پسرت بگو توضیح بده چی شده بگو قرار نیست پسرم شیطونه هرچی بشه گردن پسر بیوفته رک بهشون بگو یعنی بچه های من نباشین بچه های شما بی درد سر و بی سرو صدا بازی میکنن؟؟؟نکن اینکارو مهم تر از داداش و زن داداشتت بچه هاتن به درک که ناراحت میشن مهم تر از اعصاب و روان بچه هات که نیست

همسرم تو تمنای منو یار منو جان منی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول اینکه کار خوبی کردی سر اون بچه داد زدی 

همین کار به پسرت جرات میده که پشتش هستی

بزارشون کلاس ورزش 

البته خودت هم همونجا بمون و مرتب تشویقشون کن و ازشون جلو همه تعریف کن

سعی کن حتما حتما با پدرشان تنهایی وقت بگذرونن خیلی کمک میکنه 

تنهایی برن پارک فوتبال بازی کنن یا برن بازار و ... 

توی خونه بهشون اختیار بده کار بدی میکنن دعوا نکن و وقتی همدیگرو میزنن بزار بزنن که ترسشون بریزه 

بهشون مسئولیت بده اما ساده و وقتی انجام دادن کلی تشویق کن

خودمم این مشکل رو با پسرم دارم البته با این راه ها بهتر شده حالا میخوام کلاس بسکتبال بزارم که بره جلو و بزودی هم با یه دکتر صحبت میکنم

اما این راه ها برای من نتیجه اش خوب بوده امیدوارم برای تو هم نتیجه بده

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا ناامید نیست

منکه توجمع فامیل یا...چهارچشمی هواسم پی پسرمه،وخیلیم توی جمع بهش شخصیت میدم،ب نظرم اینجوررفتارهای فامیل برمیگرده ب رفتاراولیه خودت توجمع.اونام طبق همون پیش میرن.اگه خودت توی جمع شخصیت بچروازهمون اول ببری بالا،میشه تاج سرهمه،ولی اگه خودت خرابش کنی دیگه راهکاری برای حلش نیس،بازم میگم اگرمشکل ازخودته حلش کن تابقیه هم احترام قائل شن.

2728

بچه داداشتم داره میزنتش بهش بگو نزن پسر منم میتونه تورو بزنه اما اینکارو نمیکنه تو دوست داره یکی تورو بزنه....تورو خدا نذعر به بچه هات توهین شه هیچکس حق نداره به بچت تو هین کنه یا حرف بزنه چون سایه شما و باباش بالا سرشه

[QUOTE=101576746]بچه داداشتم داره میزنتش بهش بگو نزن پسر منم میتونه تورو بزنه اما اینکارو نمیکنه تو دوست داره یکی 

توی خانواده خودم معروف شده به بچه مردم ازار و شیطون،بچم با ادبه اصلا فحش بلد نیس دوس داره بازی کنه امااونا فقط میزنن و همه میگن که این دوتا مقصرن و اب زیر کاه

اما منکه مادشون هستم میدونم بخدا مقصر نیستن،اینا واقعا زخمی میشن اما کسی قبول نمیکنه میگه بچه ان شیطونی کردن اما جیگرم خون میشه

[QUOTE=101576746]بچه داداشتم داره میزنتش بهش بگو نزن پسر منم میتونه تورو بزنه اما اینکارو نمیکنه تو ...

رفتار اونا بر میگرده به رفتار شما عزیزم...میبینن شما کاری نمیکنی حرفی نمیزنی اونا هم هرچی دلشون میخواد میگن شما وقتی یک بار قاطع بر خورد کنی همه دوزاریشون میوفته که باید به بچه هات احترام بذارن رفتار کردن اونا بر میگرده به رفتار شما ...

گلم من رک وپوست کنده به پسرم یاد دادم هرکی تورو زد توهم ازخودت دفاع کن وبزن اصلاهم برام مهم نیست پسر ...

اخه نمیخواستم بخاطر بچه با خواهر و برادرم بحث کنم اما بچه های من این وسط دارن له میشن

اول اینکه کار خوبی کردی سر اون بچه داد زدی  همین کار به پسرت جرات میده که پشتش هستی بزارشون ک ...

پدرشون توی این مسافرت به خونه بابام همراهمون نیس،ولی باباهای اونا هستن و بچه های من کاملا تو سری خور شدن ،چون اونا همه باهم میندازن گردن پسرم ،و اگه بخوام حرف بزنم میخندن و میگن بچه هستن دیگههههه

من اگه کسی بچو بزنه و بچم نتونه دفاع کنه حتما خودم یه جور تلافی میکنم.نمیتونم ضعیف بودن و کتک خوردن بچمو ببینم مثلا میرم جداشون کنم یه جپری کسی نفهمه دست بچمو میکوبم تو شکم اون بچه هه تا دلم خنک شه.بد جنسم خودتونید😝😝😝😝😝😝

2706