2733
2734

سلام خواهش میکنم کمکم کنید ،دوتا پسر دارم ۵ و ۳ ساله 

توی جمع بچه های من دوس دارن بازی کنن شیطونی کنن مثل بقیه بچه ها،اما از بچه های دیگه کتک میخورن

بچه های خواهرم و داداشم امشب هزار جور بلا سر این دوتا اوردن،اخر سر پسر داداشم با مشت و لگد زدش بخاطر اسباب بازی ،اسباب بازی که مال پسرم بود منم وحشتناک سر پسر داداشم داد زدم احساس کردم مامانش بدجور ناراحت شد اخه شب که داداشم اومد بهش گفت چرا اینقدر ناراحتی،بخدا قصد نداشتم سر پسر داداشم داد بزنم اما بچمو داشت میکشت،

توی جمع که کار بدی انجام میدن میندازن گردن پسر بزرگم ،اونم تا میاد توضیح بده همه داد میزنن سرش ،بچم لکنت میگیره منم بخاطر اینکه کسی ناراحت نشه چیزی نمیگم اخه پسرم اروم حرف میزنه اونا هم تا اخر به حرفش گوش نمیدن 

خلاصه اسمش بد در رفته که شیطونه ،اما ملاحظه میکنه و کتک میخوره 

من مادر بدی هستم هیچ جوری نمیتونم راه درست رو به بچم یاد بدم ،اگه بهش بگم توام بزن میره بلند میگه مامانم گفته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگو تو هم‌بزن

بهش یاد بده از خودش دفاع کنه

رو تکلمش کار کن

دفاع شخصی را یادش بده

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
2728
2738

در برابر بچت دفاع کن بجای بچا خودت توضحیاتشو بشنو بعد بگو ....وای اینجوری بچت اعتماد ب نفسش کم میشا

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

به نظر من با مشاور مشورت كن ولي من اكه جاي شما بودم به بچم ياد ميدادم هركي كتكت زد توام بزن اكه هم كفت مامانم مفت مهم نيس. تو كه بچت اسمش بد دررفته بزا ياد بگيره از حقش دفاع كنه. نزار بچت با عقده هاي بچگي بزرگ شه....(البته نظر شخصي و بدون علم به روانشناسيه)

😶😶

نازیلا جان دومین باره تاپیک میزنم چون موضوع برام مهمه،شاید یکی این موضوع رو داشته و تونست بهم راهکار بده ،تا منم از این برزخ در بیام،بخاطر دوبار تاپیک زدنم تعجب نکن

بهش بگو وقتی کسی میزندت ازش فاصله بگیر بگو اول دستاتو بیاد جلو صورتت که به صورتت ضربه نخوره و بعد سریع ازش فاصله بگیر و بیا پیش من

سر بچه برادرتم داد نزن ولی وقتی پسراتو میزنه برو دستشو بگیر و قاطعانه بگو حق نداری بچه منو بزنی فهمیدی؟بگو اونم میتونه بزنه ولی نمیزنه چون دوست داره .مستقیم تو چشماش نگاه کن و بگو

وقتی هم کسی تو حرف بچه پرید و نذاشت حرف بزنه ببرش پیش خودت بهش اجازه بده کامل برات توضیح بده و بعد بهش بگو که حرفشو باور کردی و مطمئنی که راست میگه

عزیزم بچه هر قدرم شیطون باشه بازم بچه ست درسته باید تلاش کنیم ادب داشته باشن اما مهم تر از اون امنیت روانی بچه ست

هرگز اجازه نده کسی به بچه ت توهین کنه یا بهش برچسب بزنه  و اذیتش کنه

2706