2733
2739
عنوان

مراسم خواهرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1704 بازدید | 107 پست
اشتباه کردی عزیزم یه لحظه با خودت فکر کن اونا چرا شوهراشونو نفرستادن لباس بیارن جلو شما ابروشون ...

ببینه دوست ندارم اینجا بحث و باز کنم 

اما داشتن از حرص پوشش ما عروسی رو خراب میکردن 

مادرشوهرم به هممون گفت عوص کنید

بعد اخر مجلس رفتیم لباس بپوشیم با خواهرشوهرام و عروس عمو های شوهرم همونطور که مانتو و شالمونو انداخته بودیم تو رختکن تالا یه دونه روسری اونجا نبوده ار حرص برداشته بودن رفته بودن که ما بدونه روسری بمونیم که یعنی شما ها که اینطور میگردید پس براتون مهم نیست که بدون شال بمونید

فکر کن ما توری دور صندلی هارو باز کردیم پوشیدیم اومدیم بیرون شده بودیم شکل گروه سرود همه شنیون با تورهای ابی فیروزه ای😂😂😂😂😂😂😂😂😂

گذشتن از تو آسون نیس....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واسه تولد چنين سوري رسم نيس با تعداد مهمون در حد عروسي. عام شدن اين جور رسم و رسومات هم كم كم به چشم ...

عزیزم تولد نیس که

دخترش تازه به دنیا اومده ده روز هم نمیشه 

گذشتن از تو آسون نیس....
عزیزم تولد نیس که دخترش تازه به دنیا اومده ده روز هم نمیشه 

ديگه بدتر.

مهم نيس حالا. اميدوارم خوش بگذره و لباس دلخواهتو پيدا كني. ☺️

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي
2728
شاید برای شما رسم نباشه...این ها لاکچرین..

عزیزم چه ربطی به لاکچری بودن داره مراسم شب هفت یا شب دهم بخصوص واسه بچه اول همه دارن

بعد 200 نفر مهمون از اونجایی اومده که خود خواهر شوهر من 11 تا عمو داره و 4 تا عمه و 7 خاله و کلی زندایی و اینا

همون بخدا درجه یک و گفتن شده 200 نفره پر جمعیتن

خواهرشوهرم خودش طایفه شوهرش هم پرجمعیتن چه ربطی داره به لاکچری بودن

گذشتن از تو آسون نیس....
2738
عزیزم الکی حستون بد شده... یعنی چی؟؟؟؟ مذهبی واسه جلو نامحرمه... نه تو محلس زنونه... هرجور که خو ...

بالاتر توصیح دادم داشتن مشگل درست میکردن مراسم خراب میشد مجبور شدیم

گذشتن از تو آسون نیس....
ديگه بدتر. مهم نيس حالا. اميدوارم خوش بگذره و لباس دلخواهتو پيدا كني. ☺️

فدات بشم ممنونم 

والا انقدر پر جمعیتن خانواده شوهرم حالا خود خانواده هاش نه اما عمو و خاله اینا بخدا یه مهمونی جمع و جور بخوام بگیرم تن و بدنم میلرزه که کی رو دعوت کنم کی رو دعوت نکنم کی دلخور میشه کی نمیشه بخوام همه رو بگم یه ارتش میشن😓

گذشتن از تو آسون نیس....
فدات بشم ممنونم  والا انقدر پر جمعیتن خانواده شوهرم حالا خود خانواده هاش نه اما عمو و خاله این ...

برنامه داري پس. از اون رفت و آمددارا هستين. خدا صبر و توان و پول بده ان شاءالله! 😉

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي
میترسم انقدر ساده بپوشم خانواده عمو و خاله و زندایی های شوهرم که اهل شیک پوشی و تجملاتن و فیس و افاد ...

عزیزدلم اعتماد ب نفستو ببر بالا زنعمو زندایی چکارن ک بخان مسخره کنن یجوری رفتار کن ک با ساده ترین لباسا هم جرئت نکنن چیزی بگن...خوش بگذره عزیزم امیدوارم لباس مناسبو پیدا کنی

....
ایول دوست عزیز زودتر این پیشنهادو میدادی خودمونو ۵تا صفحه الاف کردیم.

فدات گلم...من خیلی تولدها و عروسی ها رفتم زن ها دو دست لباس بردن و عوضم کردن...جدیدا یک تولد رفتم وسطش همه رفتن مدل را عوض کردن منم مجبور شدم تا اخرش با همون لباس بشینم  

2706