2752
2734
عنوان

مراسم خواهرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1704 بازدید | 107 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب اگه اینجورین با توجه به پوشش اونها بپوش...بالاخره باید دستت اومده باشه نوع پوششون

نه اصلا ما بعد از عروسی خواهر شوهرم هیچ جا با اونا تو یه مراسم نبودیم

گذشتن از تو آسون نیس....
2731
سور گرفته بنده خدا اگه اینجوری بخوایم فکر کنیم عروسی هم نباید بگیریم

واسه تولد چنين سوري رسم نيس با تعداد مهمون در حد عروسي. عام شدن اين جور رسم و رسومات هم كم كم به چشم و هم چشميا اضافه ميشه.

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي
دورهمی زنونه س دگه چ فرقی میکنه چی بپوشی یه چیز شیک و راحت بپوش برو  من بودم شاید ی بلوز و شلو ...

میترسم انقدر ساده بپوشم خانواده عمو و خاله و زندایی های شوهرم که اهل شیک پوشی و تجملاتن و فیس و افاده مسخرم کنن

وگرنه اگر فقط خانواده شوهر خواهرشوهرم بودم یه چیز تو کمدم پیدا میشد پوشیده بپوشم برم

گذشتن از تو آسون نیس....
خب مراسم میگیرن دیگه همه مگر شما نمیگیرید

نه. بگيريم هم با ٢٠٠ تا مهمون نمي گيريم.

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي
تو عروسیش همچین اشتباهی رو کردیم با خواهر شوهرای دیگه ام تو تالار همه ما لباس باز و همه چیمون بیرون ...

عزیزم الکی حستون بد شده...

یعنی چی؟؟؟؟

مذهبی واسه جلو نامحرمه...

نه تو محلس زنونه...

هرجور که خودت هستی و دوست داری باش.

گور بابای همشون

تو رو خدا لایک نکنید.ممنون.