2733
2734
عنوان

مراسم خواهرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1704 بازدید | 107 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تونیک به کدوما میگن؟

لباس های جلوبسته ک یکم از ب ا س ن بلندتره و چسبه معمولا تو همچین مدلایی دیگ 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2731
مهمونی زنونه است... پوشیده چیه... هرکدوم رو خودت دوست داری بپوش... به هیچکس ربطی نداره... هرکی ن ...

تو عروسیش همچین اشتباهی رو کردیم با خواهر شوهرای دیگه ام تو تالار همه ما لباس باز و همه چیمون بیرون و میکاپ و شنیون

اونا خیییلی پوشیده حتی روسریشونو درنیاوردن بخدا انقدرررر حس بدی بود من شوهرمو فرستادم رفت وسط عروسی از خونه واسم لباس پوشیده اورد

گذشتن از تو آسون نیس....
خب اونو گرفته بودم واسه مجلس مفصله اصلا مناسب دور همی زنونه و یه مجلس زنونه  نیس اونو بپوشم فک ...

اها😁😁😁 ببین الان شورتک های کوتاه پارچه ای رنگ کرم با تاپ سفید و صندل خیلی رو بورسه 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
تو عروسیش همچین اشتباهی رو کردیم با خواهر شوهرای دیگه ام تو تالار همه ما لباس باز و همه چیمون بیرون ...

اوووو چقدر معذبی تو بابا خانمن مرد ک نیستن خودت باش بیخیال مردم 

تو عروسیش همچین اشتباهی رو کردیم با خواهر شوهرای دیگه ام تو تالار همه ما لباس باز و همه چیمون بیرون ...

اشتباه کردی عزیزم

یه لحظه با خودت فکر کن اونا چرا شوهراشونو نفرستادن لباس بیارن جلو شما ابروشون نره..عزت نفس داشته باشه..پوشش هر کس دست خودشه

.مثل اونا باش به خودت ببال..واسه دیگران خودتو تغییر نده چون اونا هر کاری کنی بازم ازت ایراد میگیرن

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

اره دیگه باید هرجایی با توجه به اکثریت لباس بپوشی...مثلا فرض کن روضه بری تو یک مجلسی که همه زنهای مومن و مذهبی هستن فرق میکنه تا روضه بری تو یک مجلسی که خانوم هاش خیلی محجبه و مذهبی نیستن و حتی ممکنه لاک سیاه و رژ قهو های سوخته هم زده باشن یا با تاپ و دامن مشکی بدون جوراب باشن...مجلس را ادمهاش میسازن

چجوریه ک مناسب نیست .پس بذارش کنار واسه یه مراسم خاصتر حیفه ..به شوهرت گوش نکن..شیکترین لباس و بپو ...

پشتش کامل بازه و جلوش دکلته اس 

اصلا نمیشه ها اوردمش نشون خواهرشوهرام دادم گفتم من میخوام اینو بپوشم همه زدن زیر خنده 

گفتن تو اینو شب واسه داداش ما بپوش نه اونجا😫😫

گذشتن از تو آسون نیس....