2737
2734
عنوان

مراسم خواهرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1704 بازدید | 107 پست
خب شما تونیکو با چی میپوشی؟ساپورتو با چی؟

من تونیک نمیپوشم اصلا ساپورت هم نمیپوشم😐این دوتا خعل خز شدن دیگ

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بیخیال هرجور دوست داری بپوش من که دخترم 17سالشه دوشب پیش عروسی عمش بود یه نیم تنه با دامن کوتا پوشید ...

ایول بابا

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2740
خب با فرهنگ و سلیقه خودم بپوشم تو جمع اونا خیلی ناجوره اونا حتی روسری هاشونو درنمیارن تو مجلس خانواد ...

خوب اگه اینجورین با توجه به پوشش اونها بپوش...بالاخره باید دستت اومده باشه نوع پوششون

همون لباسی ک خریدی بپوش دیگ چرا باز میخای دوباره بخری

خب اونو گرفته بودم واسه مجلس مفصله اصلا مناسب دور همی زنونه و یه مجلس زنونه  نیس

اونو بپوشم فکر میکنن حنابندون منه اومدن😂

گذشتن از تو آسون نیس....
خب اونو گرفته بودم واسه مجلس مفصله اصلا مناسب دور همی زنونه و یه مجلس زنونه  نیس اونو بپوشم فک ...

واای بدو عکسشو بذار کنجکاوم‌ کردی

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706