2733
2739
عنوان

مراسم خواهرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1703 بازدید | 107 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی میگن تو ازدواج به هم کفو بودن دقت کنید برا اینه که یه بنده خدایی مثل اسی اینجور  بلاتکلیف نمونه

. یه شورت بپوش با چادر 😂😂

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2728
طبق عقاید خودت لباس بپوش به کسی چه ربطی داره..همون لباسی که خریدی رو بپوش

اون اصلاا مناسب نیس

ببین موقع خریدن هم فهمیدم مناسب نیستا 

اما دلم خواست بگیرمش 

بخدا جو جوریه شوهرم میگفت من جا تو بودم با مانتو میرفتم میومدم😂

گذشتن از تو آسون نیس....
وقتی میگن تو ازدواج به هم کفو بودن دقت کنید برا اینه که یه بنده خدایی مثل اسی اینجور  بلاتکلیف ...

😂😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738
اون اصلاا مناسب نیس ببین موقع خریدن هم فهمیدم مناسب نیستا  اما دلم خواست بگیرمش  بخدا ج ...

چجوریه ک مناسب نیست

.پس بذارش کنار واسه یه مراسم خاصتر حیفه

..به شوهرت گوش نکن..شیکترین لباس و بپوش

بدرخشی😍

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
خب با فرهنگ و سلیقه خودم بپوشم تو جمع اونا خیلی ناجوره اونا حتی روسری هاشونو درنمیارن تو مجلس خانواد ...

اهمیت نده 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2706