2726
عنوان

مراسم خواهرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1703 بازدید | 107 پست

طبق عقاید خودت لباس بپوش

به کسی چه ربطی داره..همون لباسی که خریدی رو بپوش

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همون لباسی ک خریدی بپوش دیگ چرا باز میخای دوباره بخری

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

تو کاری به کسی نداشته باش،هرکس هرجوری دوست داره میپوشه،تو باید جوری باشی که خودت راضی باشی نه اینکه زن عموی شوهرت یا مادر شوهر خواهر شوهرت راضی باشن

تو جشن زنونه شیک ترین لباست رو بپوش و حسابی به خودت برس

مجلس زنونه اس تونیک خوشگل با ساپورت خوبه

خدایی ینی هستن کسایی ک تونیک اونم با ساپورت بپوشن😏😏😏

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
حالا اينو ولش كن، مگه دخترشو عروس كرده؟! خب زاييده ديگه. به قول مامان بزرگ من همه اين كلاه به سرا رو ...

خب داره سور میده

بده مگه☺️

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706