2733
2734
عنوان

خونمون خیلی سوسک داره

| مشاهده متن کامل بحث + 1179 بازدید | 68 پست
سلام عزیزم...شما سم زدی ریشه کن شدن؟ماهم جدیدا سوسک داریم😭😭😭

هنوز نزدیم. رفتیم عروسی خواهرم امروز برگشتم. 

همین الان یه مرده وسط پذیرایی دیدم که رنگش طلایی بود. یه سیاه کوتاه قد( بچه نه هااا بالغ بود) هم زنده دیدم کشتمش. چون یه جاهایی گچ سوسک زدم واسه همین بیشتر مرده میبینیم. امروز بتونیم میریم سم میگیریم. دیوونمون کردن به خدا   

آینده حتما" زیباست.🥰
هنوز نزدیم. رفتیم عروسی خواهرم امروز برگشتم.  همین الان یه مرده وسط پذیرایی دیدم که رنگش طلایی ...

من خیلی میترسم باز شجاعی میکشی تو.سم آیکون استفاده نکردی؟من شاید سم آیکون بزنم

تویی ک این نوشته رو میخونی یه صلوات بفرس😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی میترسم باز شجاعی میکشی تو.سم آیکون استفاده نکردی؟من شاید سم آیکون بزنم

چیکار کنم خونه تنهام باید بکشم. وگرنه از فکر اینکه کجاها پا میذاره نمیتونم بخوابم   همین الانش هم هر لباس یا ظرفی برمیدارم استفاده کنم میگم نکنه سوسک رفته باشه روش   سم آیکون چند جا پرسیدم نداشتن. حالا دنبالشم. ولی پیدا نکنم همین کامن میگیرم یا قهرمان که بریزم تو چاه ها. شوهرمم از شانس من این دو هفته سه شغله شده! میخواد از کارش بیاد بیرون بین دو تا کاری که بهش پیشنهاد شده یکی رو انتخاب کنه. واسه همین فعلاً سه تاش رو داره انجام میده.   

آینده حتما" زیباست.🥰
2728
[QUOTE=101568162]واسه سوسک بزرگا هم از این سم پودری ها همه جا بزن .از این سم خمیری زردا هم محض اطمین ...

خیلی وقته سم زدم دو روزه اینطور شدم البته از صبح تا الان خوبم خدا بخواد مرسی دوست عزیز😘😘

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

عزیزم منم سوسک خونمون دیدم رفتم سم پودری  تارو ملر قرمز گرفتم پاشیدم اطراف حال و آشپخونه و ورودی اتاق و زیر کابینت پشت پشتی و .... و جلو در ورودی هالمون . همه سوسکا مردن جنازه ست ک جمع میکنم و کلی وقته الهی شکر دیگه نیست هر ۱۰ روز یه بارم سم رو تمدید میکنم

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
عزیزم منم سوسک خونمون دیدم رفتم سم پودری  تارو ملر قرمز گرفتم پاشیدم اطراف حال و آشپخونه و ورود ...

سم پودری تار و مار قرمز

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
2738

مث خونه ما،پارسال دوبار سمپاش اورديم،كلى اسپرى كامن ماهى ١بار خالى كرديم،سوراخ سمبه هارو بستيم ولى باز بودن لنتيا😬

ديگه ١مدت خ طولانى هر شب موقع خواب اسپرى تارومار ب اشپزخونه و پذيرايى و دسشويى ميزدم،ك موفق شدم ديگه نبينمشون

2706