2703
2553
عنوان

خونمون خیلی سوسک داره

1174 بازدید | 68 پست

سلام. بچه ها ما تازه اسباب کشی کردیم خونه ی جدید، خیلی سوسک داره   همسایه ها هنوز به تفاهم نرسیدن واسه سمپاشیه امسال. از دستشویی که میترسیم استفاده کنیم. دستشویی رو پر گچ سوسک کردیم. چاه حموم رو زمانهایی که حموم نمیکنیم با پلاستیک بستیم. همینطور آشپزخونه. ولی الان تو فرنگیه حموم یه سوسک در حال شنا دیدیم.     چطور خلاص شیم از دستشون.   خونمون قدیمی نیستااا سال ساختش 86 هست. ما هیچوقت اینطوری سوسک نداشتیم.

آینده حتما" زیباست.🥰

من اسپری کامن گرفتم صبی پر آشپزخونه جنازه سوسک بود

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
اونا فاضلابی ان  باید سمپاشی کنید چاره ای ندارید   کل راه ورودیشون ببند

باورت نمیشه در رنگ ها و شکل های مختلف ان. از این آمریکایی ها( سوسک حموم ) نیستن فقط. طلایی قد کوتاه، طلایی قهوه ای، باریک درازو ... خیلی زیادن.   

آینده حتما" زیباست.🥰
باورت نمیشه در رنگ ها و شکل های مختلف ان. از این آمریکایی ها( سوسک حموم ) نیستن فقط. طلایی قد کوتاه، ...

ما قبل اینکه اساس کشی کنیم مستاجرمون گفت اینجا سوسک داره ۱۵۰ تومن دادیم کلا سمپاشی کردیم  الان بعد دوسال دوباره داره سوسک ها پیدا میشه  

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
کجا اسپری کنم؟ فایده ای داره که دوباره نیان؟ واسه خودتون خطرناک نبود؟

دورتا دور خونه زدم و دوساعت رفتم بیرون .تازه گرفتم نمیدونم برمیگردن یا نه فعلا صبی ده تا بیشتر مرده بود

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

واسه سوسک بزرگا هم از این سم پودری ها همه جا بزن .از این سم خمیری زردا هم محض اطمینان بزار

ما قبل اینکه اساس کشی کنیم مستاجرمون گفت اینجا سوسک داره ۱۵۰ تومن دادیم کلا سمپاشی کردیم  الان ...

حالا بعد از اثاث کشی هم میشه دیگه فقط تو چاه ها میریزن. ما خونه های قبلیمون که هر سال سمپاشی میکردیم اینطوری بود. الان انقدم سرمون شلوغه. هفته ی دیگه عروسی خواهرمه. هنوز اثاثامون رو درست جابه جا نکردیم. شوهرم کار جدید گرفته همش تو رفت و آمده. اصلاً نیست.   ولی چاره ای نیست باید همینکارو کنیم. از ترس سوسک خوابمون نمیبره. فرشامون تیره است و طرحش شلوغه اصلاً میترسیم روش میشینیم   

آینده حتما" زیباست.🥰
2706