2733
2739
عنوان

خونمون خیلی سوسک داره

| مشاهده متن کامل بحث + 1179 بازدید | 68 پست

حشره کش کامن رو هایپرها و سوپرهای بزرگ دارن 

قیافش شبیه اسپری های حشره کش نیست 

عکیسش اینه 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
سلام خانومی من کل مطالب خودت رو خوندم کم و بیش در جریان مشکلاتت قرار گرفتم من مشکلات شما رو کم و بیش ...

چقدر شبیه من فکر و عمل میکنی ، داشتم فکر میکردم من کی اینا رو تایپ کردم 😳😳😳😂😂😂

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخی عزیزم تو هم سختی زیاد کشیدی. آره موافقم. شاید اگه منم سفت تر میگرفتم خیلی از این اتفاقا نمیوفتاد ...

تو خنگ نیستم خواهر عزیز ، فقط محجوبی ، صفت خوبی هم هست ، نه گفتن هم تمرین میخواد لازم نیست مستقیم بگی نه ، برای شروع بگو به میشنهادتون فکر میکنم ، و کار خودتو بکن . الان لازمش دارم ، و تا ابد لازم داشته باش 😂 . اون چند مورد ادویه و قلمه هم خودش نه گفتن برعکسه ، زمان بخر و فراموش کن . یعنی بگو باشه حتما ولی یادت بره . البته این بدجنس بازیها فقط برای خانواده شوهرای بدجنس ما کاربرد داره ها ، با همه نکن این کارا رو 😂🤪

سسلام ما با طعمه گذاری انواع سوسک های مزاحم رو برای همیشه از بین میبریم نابودی سوسک بدون سمپاشی

✔صد در صد تضمینی بعد از چند روز هیچ اثری از سوسک های مزاحم نخواهید دید به جز لاشه آنها....

✔برای مکان هایی که در آنجا خانم باردار کودکان و نوزادن، سالمندان افراد مبتلا مشکلات تنفسی و  قلبی افرادی که نمی توانند بوی بد سم پاشی را تحمل کنند و دارای حساسیت و آلرژی هستند بهترین گزینه هست... تلفن 09044552995

2728
تو خنگ نیستم خواهر عزیز ، فقط محجوبی ، صفت خوبی هم هست ، نه گفتن هم تمرین میخواد لازم نیست مستقیم بگ ...

نه خیالت راحت فقط برای تلافی استفاده میکنم. عاشقت شدم که       

آینده حتما" زیباست.🥰
   نه خیالت راحت فقط برای تلافی استفاده میکنم. عاشقت شدم که       ...

منم داشتم میخوابیدم ، شیش ساعت جایزه و جون هم  توی یه بازی که توی گوشیم دارم و عاشقشم داشتم ،  دراز کشیدم گفتم یه سری بزنم به نی نی سایت بعد هم تا بیدارم از شیش ساعت جون و جایزم استفاده کنم و چند مرحله راحت برم بالا ، تا بیدار بودم حدود ۵۰ صفحه خوندم دیگه خیلی دیر وقت شد خوابیدم ، بازیمو حتی باز هم نکردم بقیه تاپیک هم صبح فرداش خوندم . همون شب  عاشقت شدم ، هم تحلیل هات هم برخوردات هم جواب دادنت به خانواده شوهر هم به کاربرا همه عالی بود ، قشنگ معلوم بود کجا بزرگ و تربیت شدی و برات وقت گذاشتن و تربیتت کردن . وگرنه هرگز انقدر پیگیر نمیشم که یه کاربر تاپیکش رو قفل کنه و من برم توی یه تاپیک دیگش صداش کنم و باز تاپیک قفل شده رو پیش بکشم . 

2738